Je možné živiť sa hazardnými hrami?

Otázka, ktorú si kladie mnoho hráčov: Je možné živiť sa hazardnými hrami? My vám prinášame odpoveď.

Sen o tom, že sa živíte tým, čo milujete a čo vás baví. Mnohí každodenne tvrdo pracujúci ľudia to považujú za svoju celoživotnú ambíciu. Ak do okruhu tvojich záujmov patria hazardné hry, tak určite občas tvojou mysľou preblesla myšlienka na to, aké by bolo živiť sa tým.

Je možné živiť sa hazardnými hrami? Áno, ale…

Krátka odpoveď – áno. Živiť sa hazardnými hrami – sen mnohých hráčov, ale prináša to so sebou množstvo úskalí aj finančných rizík, čoho by ste si mali byť plne vedomí.

Túžba zarábať na živobytie hazardnými hrami nesmie prevyšovať vaše odborné znalosti v hre. Z hráča sa môže stať profesionál, ale nikde nie sú záruky, že to môžete byť práve vy. Je to všetko o náhode, rozpoznávaní vzorov a veľkej miere šťastia.

Existuje niekoľko známych osobností, ktoré sa vďaka hazardným hrám stali rozprávkovými boháčmi. Billy Walters, ktorý sa venoval športovému stávkovaniu, zarobil za svoj život hazardnými hrami 300 miliónov dolárov. Haralabos Voulgaris zarobil milióny na tipovaní zápasov basketbalovej NBA, pretože si všimol chybu v spôsobe, akým stávkové spoločnosti vypisovali polčasové kurzy.

Zaujímavosťou je, že Haralabos Voulgaris vyhral 3 milióny dolárov na hraní pokru, takže vo svete hazardných hier evidentne vie chodiť. Nielen na športových stávkach dokážu hráči zarábať. Ďalším odvetvím je spomínaný poker: Daniel Negreanu na tejto obľúbenej kartovej hre zarobil viac ako 42 miliónov dolárov a Phil Ivey 30 miliónov dolárov.

Don Johnson je zas legendou blackjacku – v rokoch 2010 a 2011 kasína v Atlantic City „obral“ svojimi schopnosťami o 15 miliónov dolárov.

Je možné živiť sa hazardnými hrami? Jednoznačná odpoveď na túto frekventovanú otázku: áno. A vyššie uvedené mená hráčov to môžu len potvrdiť. Ale ak plánujete zarábať na živobytie hazardnými hrami, musíte mať potrebnú kvalitu a vedieť, že riziko finančných strát existuje.