Hviezda americkej futbalovej NFL prehrala neuveriteľných 8 miliónov dolárov počas sezóny 2022

Hviezda americkej futbalovej NFL prehrala neuveriteľných 8 miliónov dolárov počas sezóny 2022

Hviezda elitnej ligy amerického futbalu NFL prehrala závratných osem miliónov dolárov počas sezóny 2022.

Hráč americkej futbalovej NFL prehral počas sezóny 2022 osem miliónov dolárov

NFL je najvyššia súťaž v americkom futbale a aktuálne rieši veľký problém svojich hráčov s hazardom. V mimosezóne suspendovala piatich nemenovaných hráčov pre online športové stávkovanie a teraz je tu ďalší škandál. Portál nypost.com s odvolaním sa na Mikea Floria z Pro Football Talk informoval o tom, že jeden hráč NFL prehral počas sezóny 2022 na hazarde neuveriteľných 8 miliónov dolárov.

Nešpecifikoval, ktorý hráč prehral takú závratnú sumu peňazí a ani na akom konkrétnom type hazardnej aktivity túto obrovskú stratu zaznamenal. Nevieme preto, či išlo o športové stávky (hráči NFL môžu stávkovať na iné súťaže ako je americký futbal) alebo kasínové hry ako ruleta či výherné automaty.

Profesionálni športovci obľubujú tiež kartové hry, napríklad poker. Stačí si spomenúť na hviezdneho brazílskeho útočníka Neymara, ktorý miluje poker a zúčastňuje sa aj na profi turnajoch. Dokonca sa v minulosti nechal počuť, že po ukončení aktívnej futbalovej kariéry možno bude hrať profesionálne poker.

NFL už čelila v mimosezónnom období škandálu, keď boli potrestaní štyria hráči Lions, vrátane vlaňajšieho výberu v prvom kole Jamesona Williamsa. Uzatvárali stávky na zápasy NFL alebo na zápasy univerzitných tímov. Počas tejto vlny suspendácií bol potrestaný aj líder obrany Shaka Toney.

Williams za svoj prehrešok dostal šesťzápasovú stopku. Cornerback Colts Isaiah Rodgers bol obvinený z toho, že uzatváral dokonca stávky na zápasy svojho vlastného tímu v NFL.

Napriek tomu, že nevieme o ktorého konkrétneho hráča z NFL sa jedná, tak prehrať osem miliónov dolárov počas jednej sezóny je niečo hrozivé.