Hranie v online kasíne: 3 skvelé tipy na časový manažment

Možno máte pocit, že hranie v online kasíne vám berie množstvo času a je neefektívne. Prinášame vám tri skvelé tipy na časový manažment, ktoré vám pomôžu vyťažiť z vášho hrania maximum.

Hranie v online kasíne: 3 skvelé tipy na časový manažment

Rozdeľte svoj bankroll na relácie

Bankroll je celkové množstvo peňazí, ktoré si vyčleníte na hranie hazardných hier. Dobrou metódou je rozdelenie na relácie, teda napríklad na dni hrania. Vďaka tomuto tipu dokážete dramaticky znížiť svoje výdavky na hranie v online kasíne. Konkrétny príklad:

1. relácia – 50 jednotiek z vášho bankrollu

2. relácia – 50 jednotiek z vášho bankrollu (+ 50% zisku z prvej relácie, ak nejaký bol)

3. relácia – 50 jednotiek z vášho bankrollu (+ 50% zisku z druhej relácie, ak nejaký bol)

Prípadne môžete použiť pevnú sumu na jednu reláciu bez ďalších percent zisku. V každom prípade vám táto metóda pomôže výrazne obmedziť výdavky na hazardné hry.

Správne časovanie hrania

Koľko ľudí, toľko chutí – hovorí sa. Pri hazardných hráčoch to platí tiež, každý preferuje iný čas na hranie. Niekto hrá radšej cez deň, iný zas v noci. Napríklad lovci progresívnych jackpotov najradšej hrajú v popoludňajších špičkách, pretože vtedy hodnoty jackpotov ukazujú horibilné čiastky. Závisí od typu hier, ktoré hráte, od vašej pracovnej doby či dennej rutiny. Tiež od času, ktorý zvyčajne strávite hraním v online kasíne.

Dávajte si pravidelné prestávky

Najlepšie sústredenie je počas prvých 45 až 60 minút hrania. Nebudete schopní udržať 100 % koncentráciu na jednu vec, bez ohľadu na to, čo vlastne robíte. Hranie v online kasíne vyžaduje pravidelné prestávky. Pretože strata koncentrácie = strata peňazí. Zbytočné chyby z nepozornosti vás môžu vyjsť príliš draho. Ideálny systém prestávok je 45/15. To znamená, že po každých 45 minútach hrania si doprajete 15 minút prestávky.

Výhody časového manažmentu pre hranie v online kasíne:

Pomáha bojovať proti závislosti

Sústredenie na efektívnejšie hranie: časovo kratšie, ale s väčším sústredením

Prevencia nadmerných výdavkov