Horúca sobota v kasíne MONACObet

Horúca sobota v kasíne MONACObet

V kasíne MONACObet prebiehajú zaujímavé denné turnaje o atraktívne odmeny. Užite si horúcu sobotu s celkovou dotáciou turnaja 500 eur!

Kasíno MONACObet prináša každý deň zaujímavé tematické turnaje. Horúca sobota prebieha každú sobotu v čase od 18. hodiny do 23:59 hod. Princíp turnaja je v skutočnosti úplne jednoduchý. Hráči zbierajú body, na ich základe sa umiestňujú v poradí a čím vyššie sa umiestnia, tým vyššiu výhru môžu získať.

Body sa získavajú na základe počtu otočení, teda čím viac otočení, tým viac bodov na konte. Počas Horúcej soboty sa hrá o celkovú dotáciu vo výške 500 eur. Odmeny získava tridsiatka najlepších hráčov daného denného turnaja. Minimálna stávka na jedno roztočenie je 0,40 eur. Jedno otočenie = jeden bod do poradia turnaja.

Odmeny turnaja Horúca sobota v kasíne MONACObet

Najlepší hráč získa 20 % celkovej dotácie a teda 100 eur. Druhý najlepší v poradí si pripíše na konto 75 eur. Bronzový stupienok je hodnotený čiastkou 50 eur. Hráč na štvrtom mieste v turnaji inkasuje 25 eur. Ďalej nasledujúci traja hráči berú po 20 eur. Zvyšní traja hráči v TOP 3 si rozdelia po 15 eur.

Hráči na konečných pozíciách 11. až 19. dostanú odmenu po 10 eur. Od 20. pozície po konečnú 30. pozíciu sú odmeny pre jedného hráča vo výške 5 eur.

Uži si víkend naplno v kasíne MONACObet a zapoj sa do turnaja Horúca sobota.