Hazardné hry s najväčšou šancou na úspech (2.)

Hazardné hry s najväčšou šancou na úspech (2.)

V prvej časti sme vám predstavili tri hazardné hry s najväčšou šancou na úspech z pohľadu hráčov. V druhej časti pridáme ďalšie dve.

Baccarat, craps (kocky) a európska ruleta boli tri hazardné hry, ktoré sme vám predstavili v prvej časti. Prinášajú výborné vyhliadky hráčov na úspech. V druhej časti sa budeme venovať ďalším dvom hrám, ktoré patria medzi najvýhodnejšie z pohľadu výherného potenciálu hráčov.

Video poker a blackjack patria medzi najlepšie hry v kasíne z pohľadu hráčov

VIDEO POKER

Niektoré variácie video pokru poskytujú skvelé možnosti na okamžitú výhru. Jacks or Better je obzvlášť veľkorysý v krátkodobom horizonte. Máte 45,22 % šancu na kvalifikovanú ruku s použitím správnej stratégie. Ostatné variácie video pokru ponúkajú zhruba rovnaké alebo mierne nižšie krátkodobé kurzy. Jacks or Better je dobrý v poskytovaní okamžitých výplat.

BLACKJACK

Rozoberáme tému, ktoré hazardné hry sa najviac oplatia z pohľadu hráčov a ich výherného potenciálu. V tejto súvislosti nemožno zabudnúť na obľúbenú kartovú hru blackjack.

Blackjack je jednou z najlepších hazardných hier z pohľadu RTP (priemernej návratnosti stávok). Pri správnych pravidlách a správnej stratégii môže mať návratnosť až 99,5 %.

Neposkytuje tak slušné krátkodobé kurzy ako predošlé hry. Napriek tomu vyhráte pomerne vysoký počet rúk v blackjacku. S použitím správnej stratégie vyhráte približne 42,2 % všetkých rúk.

Hazardné hry, ktorým sa určite vyhnite

Na druhej strane spektra stoja hry, ktorým sa v kasíne radšej vyhnite.

Výherné automaty: Najnestabilnejšia hra v kasíne. Svoje veľké teoretické ceny kompenzujú tým, že platia menej často ako priemerná hra. Typická miera výhernosti slotu je medzi 20% a 30%. Táto miera úspešnosti dosahuje extrémne nízku hodnotu v porovnaní s hrami ako baccarat či blackjack. Pri výherných slotoch nemožno použiť žiadnu úspešnú stratégiu na zvýšenie šance na úspech, všetko závisí výlučne od náhody.

Keno: Lotériová číselná hra. Kasína väčšinou umožňujú vybrať si od 1 do 10 čísel z 80 možných. Máte mizerné šance na úspech.

Stieracie žreby: Niektoré online kasína ponúkajú stieracie žreby, ktoré fungujú na podobnom princípe, ako tie klasické papierové. Môžete vyhrať teoreticky nárazovo veľké ceny. Daňou za to ale je, že vyhrávate menej často.