Hazardné hry online za kryptomeny? 10 výhod, ktoré to prináša (2.)

Hazardné hry online za kryptomeny? 10 výhod, ktoré to prináša (2.)

Predstavíme vám ďalšie výhody, ktoré hazardné hry online za kryptomeny prinášajú.

Hazardné hry online za kryptomeny? Ďalších päť dôvodov, prečo áno

Pohodlie

Hazardné hry s využitím kryptomeny prinášajú veľa malých výhod vedúcich k zvýšenému pohodliu hráčov. Môžete sa napríklad vyhnúť problémom so zdĺhavým overovaním hráčskeho účtu. Online kasína vyžadujú overovanie totožnosti a bankových účtov, aby zaistili bezpečnosť hráčskych účtov. Ale tento overovací proces prináša nekomfort a trvá dlho. Používatelia kryptomeny sa tomu môžu vyhnúť a pritom zostať v bezpečí. Na výbery kryptomeny potrebujete iba stabilné internetové pripojenie a digitálnu peňaženku.

Malá až žiadna inflácia

Kryptomeny nie sú viazané na žiadnu krajinu. Z toho dôvodu nemá na krypto inflácia tak výrazný vplyv, ako na bežnú menu. To znamená, že stratíte menej peňazí vďaka inflačnému vplyvu. Práve v tejto dobe, keď inflácia dosahuje obrovské hodnoty, veľmi výhodná vec.

Potenciálne oslobodené od daní

Nie každá krajina uznáva kryptomeny ako platné meny. To znamená, že nevzniká povinnosť zdanenia. Hráči v týchto krajinách si môžu užívať výhry bez toho, aby z nich museli odvádzať dane. Ak hráte hazardné hry online za kryptomeny, tak si určite overte dopredu platné zákony v danej krajine.

Väčšie súkromie

Ochrana osobných údajov sa týka každého, kto robí transakcie online. Hazardné hry s kryptomenou môžu pomôcť zvýšiť súkromie hráčov. Pretože kryptomeny sú viazané na vašu digitálnu peňaženku. Hráči nemusia poskytovať veľa informácií, aby založili svoju digitálnu peňaženku. Preto viac informácií zostane súkromných a nehrozí ich strata v prípade úniku.

Netreba sprostredkovateľa

Pravdepodobne najväčšia výhoda pre hazardné hry s kryptomenou – odbúrava nutnosť sprostredkovateľa. Nevyžaduje zapojenie vlád alebo bánk. To umožňuje prenos kryptomeny z jednej osoby na druhú. Vylúčenie sprostredkovateľa prináša množstvo výhod, ako napríklad nižšie transakčné poplatky alebo lepšie limity. Znížené náklady na krypto transakcie sú prospešné pre hráčov, aj pre kasína. Obe strany ušetria peniaze a celý proces je podstatne efektívnejší.