Happy Days v kasíno MonacoBet: Získaj každý deň 5€ bonus

Happy Days v kasíno MonacoBet: Získaj každý deň 5€ bonus

Kasíno MonacoBet si pripravilo pre milovníkov hazardnej zábavy Happy Days. Počas týchto šťastných dní možno získať 5€ bonus každý deň.

Happy Days v kasíno MonacoBet

To jednoducho nemôžeš premeškať! Akcia prebieha v termíne od 7. apríla do 10. apríla 2022. Každý deň možno získať 5€ bonus navyše ku vkladu. Podmienky získania uvedeného bonusu: vklad v daný deň na výherných automatoch a minimálne vo výške 25€ s promokódom „happy“. Ďalej prestávkovanie čiastky v minimálnej hodnote 50€. Bonus možno získať len raz za daný deň konania akcie.

Happy Days v kasíno MonacoBet prebiehajú štyri dni a každý z nich možno získať 5€ bonus k vkladu. V skutočnosti každý hráč môže počas „šťastných dní“ v tejto online herni nazbierať na bonusoch celkovo 20€. A to rozhodne nevyzerá zle! Užívajte svoje šťastné dni v MonacoBet pri hraní výherných automatov a po splnení podmienok je bonus váš.

Táto akcia navyše môže byť skvelou možnosťou vyskúšať nové hry od spoločnosti Tom Horn Gaming, ktoré nedávno rozšírili ponuku slotov v kasíno MonacoBet. Vydajte sa na dobrodružné výpravy do starovekého Egypta so slotmi Black Mummy alebo The Secret of BA. Prípadne môžete ísť pátrať s legendárnym Sherlockom, alebo pre priaznivcov ovocnej klasiky majú pripravené hry Flaming Fruit, Hot ´n´Fruity či 243 Crystal Fruits.

Zabávajte sa s výhernými automatmi a zbierajte bonusy v rámci akcie Happy Days v kasíno MonacoBet!