Free spiny: Čo o nich potrebujete vedieť?

Free spiny: Čo o nich potrebujete vedieť?

Free spiny na výherných automatoch. Čo to je, ako ich správne využiť a čo všetko o nich potrebujete vedieť?

Voľné spiny, free spiny alebo bezplatné roztočenia. Výrazy, s ktorými sa pri výherných automatoch budete stretávať často. Ako posledne zmienený výraz naznačuje, ide o možnosť pri hraní automatu bezplatne zatočiť.

Ako sa dostať k voľným spinom? Spôsoby sú dva: buď ako bonus od kasína alebo v konkrétnej hre ako bonusovú funkciu.

Free spiny – všetko, čo je o nich potrebné vedieť

Najbežnejšie sa hráči výherných slotov k free spinom dostanú v konkrétnej hre, ktorá túto možnosť prináša. Keď hráč narazí na určený symbol, získa daný počet voľných roztočení.

Voľné roztočenia sú rajom pre každého hráča. Bez toho, aby hráč riskoval vlastné peniaze, má šancu niečo získať bez vkladu.

Je predom určené, koľko free spinov daná hra prináša. Po jednom roztočení sa odráta jeden spin a hráča to nestojí ani jeden cent.

Pokiaľ spiny získate ako propagačný bonus od kasína, majú nejaké obmedzenia ako všetky podobné akcie. Zvyčajne sa vzťahujú na konkrétnu hru či výrobcu hier a podobne.

Aká je hodnota jedného spinu? Obmedzená, hráč ju nemôže upraviť. V prípade, že získate spiny v konkrétnej hre, tak jeden spin má hodnotu vašej stávky, za ktorú hráte.

V prípade free spinov ako propagačného bonusu kasína rátajte s tým, že bude limitovaný maximálny strop pre výhry. Pri funkcii konkrétnej hry to neplatí a hráč sa vie dopracovať k zaujímavým odmenám.