Fašiangový týždeň v MONACObet: 70 free spinov v hre

Fašiangový týždeň v MONACObet: 70 free spinov v hre

Kasíno MONACObet pripravilo pre hráčov zaujímavý fašiangový týždeň. V hre je spolu 70 free spinov!

Fašiangy sa odjakživa spájajú so zábavou, oslavou, príchodom jari, veselením. Poriadnu dávku zábavy si počas fašiangového týždňa môžete užiť v kasíne MONACObet. To si pripravilo zaujímavú akciu, v ktorej možno získať dovedna až 70 voľných roztočení.

Fašiangový týždeň v kasíne MONACObet

Fašiangový týždeň trvá od utorka 1. marca do nedele 6. marca. Každý deň trvania akcie čaká na hráčov jedna tematická hra, okrem toho aj fašiangová odmena 10 free spinov.

Aké sú podmienky pre získanie tejto odmeny? Stačí pretočiť aspoň 4 eurá v daný deň, počas ktorého akcia prebieha. Jedno roztočenie musí dosahovať minimálnu hodnotu 0,40 eur. Jednoducho splniteľné podmienky.

Je len na vás, koľko z celkovej odmeny 70 free spinov si dokážete uchmatnúť pre seba. Či sa vám podarí splniť podmienky akcie v dva dni (20 free spinov spolu) alebo päť dní (50 free spinov). Roztáčajte to v kasíne MONACObet počas fašiangového týždňa a parádna odmena vo forme voľných roztočení vás neminie!

V utorok 2. marca je tematickou hrou v danej akcii 243 Mexicana. V stredu na vás čaká Reel Sheriff a v štvrtok zas Joker 40. Na piatok je pripravená obľúbená hra Joker´s Five. V sobotu sa hrá Respin Joker a fašiangový týždeň môžete zakončiť s krásnou čarodejnicou v hre Fire Witch.