Fakty o kasíne, ktorými ohúriš svojich priateľov (2.)

Fakty o kasíne, ktorými ohúriš svojich priateľov (2.)

V tomto článku vám predstavíme rovnako ako v prvej časti dva fakty o kasíne, ktorými zaručene ohúrite svojich priateľov.

Tieto fakty o kasíne zaručene ohúria tvojich priateľov

Najmenšie kasíno na svete je v taxíku

Ak si chcete zahrať v najmenšom kasíne na svete, musíte zamieriť do Anglicka, do Londýna. Grosvenor Casino taxi kabínka vám prinesie neopakovateľný zážitok.

Možno si položíte otázku, čo bolo skôr – kasíno alebo taxík?

V každom prípade majú tieto malé a mobilné kasína všetko, čo si milovník hazardných hier môže priať. Váš dealer vás srdečne privíta pri stole, pri ktorom máte obrovský výber hier.

Ak máte náladu na drink, taxi kasíno má plne zásobený bar. K dispozícii je aj satelitná televízia či špeciálna linka pre tipujúcich športových zápasov na podávanie stávok.

Otec Stevea Jobsa bol kasínový miliardár

Steve Jobs, kto by ho nepoznal? Charizmatický líder a zakladateľ spoločnosti Apple zmenil spôsob, akým pracujeme, žijeme a komunikujeme.

Od iPodu po iPhone bol Steve Jobs vizionárom. Mnoho ľudí netuší, že Steve Jobs bol ako dieťa adoptovaný. Ešte menej ľudí vie, že jeho biologickým otcom bol kasínový miliardár Abdulfattah John Jandali.

Sendvič sa zrodil v kasíne

Chutia vám sendviče a zároveň milujete hazard? V rovnakej situácii bol bol aj istý chlapík John Montagu. Štvrtý gróf zo Sandwichu miloval svoje pravidelné kartové hry. Pravidelne vynechával jedlo a hygienu, aby mohol bez prestania hrať.

Jedného dňa ho napadlo, aby požiadal služobníkov, nech mu prinesú mäso medzi dvoma krajcami chleba. Presne v tomto momente sa zrodil populárny sendvič, ktorý dnes už pozná takmer každý na svete.