eŽreby alebo stieracie žreby online: 10 tipov, ako zvýšiť svoju šancu na úspech (2.)

eŽreby alebo stieracie žreby online: 10 tipov, ako zvýšiť svoju šancu na úspech (2.)

Ak vás zaujímajú eŽreby alebo online stieracie žreby, máme tu ďalšiu várku dobrých tipov, ako zvýšiť svoju šancu na úspech.

Hráte eŽreby? Skvelé tipy, ako zvýšiť svoju šancu na úspech

Skúšajte rozličné hry, aby ste objavili tú správnu

Pokiaľ nevyskúšate viacero hier, čo sa týka online stieracích žrebov, nenájdete tú správnu pre vás. V prvom rade sa musíte hraním baviť a nezistíte, ktorá hra je pre vás tá správna, pokiaľ ich nevyskúšate viac. Keď nájdete pre vás optimálnu hru, držte sa jej a nakupujte eŽreby na túto jednu konkrétnu hru vo veľkom.

Vyskúšajte online stieracie žreby zadarmo

Hľadanie vhodných eŽrebov pre vás môže byť nákladné. Ale tieto náklady môžete znížiť, ak budete správnu hru pre vás hľadať v režime zadarmo. Mnoho online kasín ponúka túto možnosť a je skvelé ju využiť, aby ste bez zbytočných nákladov našli hru, ktorá vás bude baviť.

Zhodnoťte vaše predošlé výsledky

Ak sa chcete uistiť, že váš plán skutočne funguje, musíte priebežne hodnotiť svoje predošlé výsledky. V opačnom prípade môžete zbytočne vyhadzovať peniaze do koša. Ak vaše online kasíno nevedie záznamy o predošlých hrách, tak možno budete musieť zapisovať svoje výsledky na papier.

Nastavenie priaznivcov výherných automatov

Pre eŽreby je dobré mať mentálne nastavenie typické pre hráčov výherných automatov. Čo to znamená? Hráči obľubujúci sloty sú pripravení na to, že budú často prehrávať. To isté potrebujú aj hráči pri online stieracích žreboch. Hráči automatov často používajú taktiku, že si vyberú slot, na ktorom už dlho nepadol jackpot. Podobnú taktiku možno využiť aj pri eŽreboch.

Pozor na drobné písmená

Každý hráč, ktorý riskuje svoje peniaze, by sa mal uistiť, že si pozorne prečítal veci písané drobnými písmenami. To súvisí najmä s pravidlami konkrétneho online kasína alebo cien online stieracích žrebov. Rovnako to súvisí s požiadavkami na pretočenie kasínových bonusov. Alebo výbery z hráčskeho účtu – spôsoby, poplatky a podobne.