eŽreby ako vyhrať: 8 tipov na zlepšenie šancí na úspech (2.)

Zaujíma to množstvo hráčov: eŽreby ako vyhrať? V predošlom článku sme vám priniesli štyri tipy ako zlepšiť svoje šance na úspech a v tejto druhej časti vám predstavíme ďalšie štyri.

Študujte stieracie žreby

Áno, v skutočnosti existuje proces nazývaný „Singleton Method“, ktorý používajú skúsení hráči stieracích žrebov. Analyzujú rozloženie a dizajn stieracieho žrebu, aby našli vzory, ktoré môžu napovedať, či má stierací žreb určité čísla, symboly alebo kombinácie, ktoré môžu viesť k výhre.

Väčšina výrobcov stieracích žrebov sa chytila tejto stratégie a veľký počet teraz navrhuje svoje stieracie žreby tak, aby proti nej pracovali. Stále však existuje niekoľko ľudí, ktorí ešte nepodnikli kroky na jej vyriešenie. Môžete ho použiť na stieracích žreboch, kde sú čísla viditeľné na boku, takže je to metóda, ktorá sa stále oplatí skúšať.

Striktne sa držte svojho rozpočtu

Touto taktikou možno nevyhráš viac, ale za to menej stratíš. Je to taký bezpečnostný nárazník, ktorý ti zabráni stratiť príliš veľa peňazí. Nastavte si týždenný alebo mesačný rozpočet a uistite sa, že ho dodržíte, aby sa vám financie nevymkli spod kontroly.

Vyber si hru a drž sa jej

Zdá sa, že to dáva logický zmysel. Ak zostanete pri hre a budete ju hrať dlhšie, potom buď vyhráte, alebo každý prehraný tiket, ktorý zahráte, bude ďalším prehratým tiketom z rovnice. Ak však rozložíte svoje výdavky na množstvo hier, môžete donekonečna prehrávať eŽreby. Vyberte si hru, ktorá sa vám páči a držte sa jej. Z dlhodobého hľadiska je to oveľa lepšia stratégia ako neustále skúšať šťastie v novej hre.

eŽreby ako vyhrať? Celé je to otázka šťastia

Možno sme vám nedokázali ukázať, ako zakaždým vyhrať eŽreby (keby existoval jeden jednoduchý trik, robili by ho všetci a spoločnosti by ich prestali vytvárať!), ale ukázali sme vám niekoľko metód a stratégií, ktoré môžete použiť aby ste zvýšili svoje šance na výhru. V konečnom dôsledku ide o náhodu, ale nie je na škodu zlepšiť svoje šance na úspech.