eŽreby ako vyhrať: 8 tipov na zlepšenie šancí na úspech (1.)

eŽreby ako vyhrať: 8 tipov na zlepšenie šancí na úspech (1.)

Stieracie žreby sa tešia v online kasínach čoraz väčšej obľube. Mnoho hráčov sa pýta na eŽreby ako vyhrať? Týchto 8 tipov vám pomôže zvýšiť šance na úspech.

Nekupujte najlacnejšie eŽreby

Počet stieracích žrebov, ktoré sú dnes k dispozícii, je ohromujúci a pre tých, ktorí ich nepoznajú, to môže byť trochu mínové pole.

Existuje toľko rôznych dizajnov, cien, tém, že môže byť veľmi mätúce alebo ťažké rozhodnúť sa, preto sa pri nákupe eŽrebov sústreďte, aby ste zvýšili svoje šance na výhru.

Vieme, že môže byť lákavé zvoliť si lacnejšie eŽreby a niektorí ľudia si ich často kúpia. Z nejakého dôvodu sú však lacné. Výherný fond je nižší.

Bolo by lepšie, keby ste si kúpili eŽreby za vyššiu cenu, no kúpili by ste ich menej. Pri stieracích žreboch platí kvalita pred kvantitou.

Čítajte malé písmená

Môže to znieť skôr ako rada, ktorú by ste mali brať do úvahy, keď si beriete pôžičku, ale platí to aj pre stieracie žreby. Malé písmo vám často povie, aké sú vaše šance na výhru na konkrétnom žrebe. Takže má absolútny zmysel si to prečítať.

Nakupujte eŽreby hromadne

Jednou taktikou, na ktorú niektorí hráči stieracích žrebov prisahajú, je nakupovanie stieracích žrebov vo veľkom. To znamená zakúpiť naraz viac eŽrebov z jednej hry.

Niektorí veria, že ak nakupujete vo veľkom, zvyšuje sa pravdepodobnosť výhry, pretože výrobcovia často umiestňujú výhru vo svojich stieracích žreboch.

Ak teda hromadne nakúpite eŽreby v rámci jedného hrania, šanca, že trafíte jeden z týchto výherných stieracích žrebov, bude vyššia, ako keby ste si rovnaký počet stieracích žrebov kúpili počas niekoľkých nákupov.

Mali by ste to však urobiť iba vtedy, ak to váš rozpočet umožňuje.

eŽreby ako vyhrať? Hrajte ich ako hracie automaty

Existujú hráči, ktorí veria, že ak hrací automat dlho neudelil jackot, tak sa zvyšuje pravdepodobnosť, že sa tak stane. Podobný prístup odporúčajú aj pri eŽreboch.