Exkluzívne novinky v TIPOS kasíno: Predstavujeme šesť horúcich slotov

Exkluzívne novinky v TIPOS kasíno: Predstavujeme šesť horúcich slotov

TIPOS kasíno prináša exkluzívne novinky do svojej ponuky, pribudlo šesť horúcich slotov.

Exkluzívne novinky v TIPOS kasíno, spoznaj šesť horúcich slotov

KLONDIKE DREAMS

Príbeh o hľadačoch pokladov Klondike Dreams od spoločnosti BigWin Games ťa zavedie na Divoký Západ. Zlatá horúčka práve začína, skúsiš nájsť svoj vysnívaný poklad aj ty? Slot má hraciu mriežku 5×3 a prináša päť výherných línií. Čaká na teba divoký ohník, bonusový vozík so zlatom a nechýbajú ani voľné točenia.

FRUIT DREAMS

Tentoraz budeme snívať o ovocí. Čakajú na teba osvedčené šťavnaté symboly a 20 výherných línií. Divoký symbol s multiplikátorom x2 a Bonus spúšťajúci voľné točenia, to je sen všetkých hráčov.

EXTRA CROWN

Extra Crown je exkluzívnou novinkou v TIPOS kasíno od spoločnosti Amusnet. Na prvý pohľad zaujme mechanika obojsmerného platenia, ktorá ti prináša ešte viac výhier. Nemôže chýbať divoký symbol, dokonca dva Scatter symboly a progresívny jackpot. Divoká koruna je wild symbolom, Hviezda a znak dolára sú scatter symbolmi.

ALWAYS HOT DELUXE

Na troch valcoch s piatimi výhernými líniami si zaručene užiješ množstvo skvelej zábavy. Always Hot Deluxe je slot od spoločnosti Novomatic, ktorá patrí medzi popredných výrobcov a rozhodne sa nudiť nebudeš.

RESPIN3WIN

Kombinácia ovocia a respinov nikdy nemôže byť zlá. Namiešaj si aj ty tento farebný ovocný koktejl od spoločnosti Casimi. Uži si chute a farby leta, čerešničkou môžu byť skvelé výhry.

WILD MULTIREELS 256

Dávka sviežej ovocnej zábavy prichádza aj s toutou novinkou v TIPOS kasíno. Na štyroch valcoch je k dispozícii až 256 výherných línií v štýle criss-cross. Nechýba wild symbol s multiplikátorom výhier, ktorý môže dosiahnuť až do výšky x12.