Dôchodkyňa vyhrala jackpot na automatoch viac ako 2 milióny eur. Kasíno jej výhru odmietlo vyplatiť

Dôchodkyňa vyhrala jackpot na automatoch viac ako 2 milióny eur. Kasíno jej výhru odmietlo vyplatiť

Bizarný príbeh. Americká dôchodkyňa vyhrala jackpot na automatoch vo výške viac ako dvoch miliónov eur. Kasíno jej odmietlo výhru vyplatiť, vraj pre technickú chybu stroja. Prípad ide na súd.

Americká dôchodkyňa vyhrala jackpot na automatoch vo výške viac ako dva milióny eur, odmietli jej výhru vyplatiť

Americká dôchodkyňa v štáte New Jersey vyhrala jackpot na automatoch vo výške dva a pol milióna amerických dolárov (2,3 milióna eur). Obrovskú radosť 72-ročnej ženy ale vystriedalo trpké sklamanie. Prevádzkar kasína jej oznámil, že výhru jej pre technickú poruchu automatu nemôže vyplatiť. Ponúkol jej 350 dolárov, píše Daily Mail.

Žena sa ale gigantickej výhry nemieni vzdať a prípad dala na súd. Nejde o prvý takýto incident. V minulosti sa už niečo podobné stalo, oklamaný hráč na súde uspel, no na svoje peniaze čakal dlhých šesť rokov. „Modlím sa a dúfam, že tie peniaze dostanem skôr než umriem,“ reaguje americká dôchodkyňa, ktorá pred rokom prekonala infarkt.

V osudný deň nahádzala do automatu niekoľko stoviek dolárov. Odrazu trafila hlavnú výhru, ktorá bola niečo viac ako jeden milión dolárov, no keďže žena trafila aj multiplikátor, celková výhra sa zdvojnásobila. „Dúfala som, že vyhrám aspoň tisíc dolárov. A potom sa to zrazu začalo. Automat mi oznámil, že som vyhrala. Na obrazovke blikalo slovo jackpot a začali vyskakovať virtuálne zlaté mince,“ cituje výherkyňu ABC Chicago.

V celkom kasíne prepukla obrovská radosť. Žena následne privolala personál kasína, ktorý jej ale odmietol astronomickú výhru vyplatiť. Dôvodom bola údajná technická porucha prístroja. Privolali technika, ktorý automat „opravil“ a žene a kasínu oznámil, že môže pokračovať v hraní. Právnik dôchodkyne tvrdí, že s automatom manipulovali predtým, ako sa na to mohol ktokoľvek pozrieť a skontrolovať, či bol skutočne pokazený.

Žena chce od kasína vysúdiť tri a pol milióna dolárov – spomínaný jackpot, ktorý vyhrala plus milión dolárov za utrpenú duševnú ujmu.