Divoký týždeň v kasíno MONACObet! V hre 70 free spinov

Divoký týždeň v kasíno MONACObet! V hre 70 free spinov

Kasíno MONACObet prináša Divoký týždeň! Zažijete množstvo zábavy, adrenalínu a dobrodružstva. Každý deň tematicky iná hra a šanca získať dovedna 70 free spinov.

Pripravte sa na týždeň plný zábavy, adrenalínu a dobrodružstva. Kasíno MONACObet si pripravilo veľmi zaujímavú akciu, ktorá trvá v týždni od pondelka 14. februára do nedele 20. februára. Každý deň beží akcia od 0:00 do 17:59 hod. V uvedenom čase môžete hrať tematicky inú hru, zabávať sa a vyhrávať.

Divoký týždeň začína skutočne zostra. Priaznivci vojenskej tematiky si prídu na svoje. Užívajte si zábavu v spoločnosti krásnej vojačky, pilotky a námorníčky a bojujte o zaujímavé výhry v hre Armed´n´Wild. Získať môžete 10 free spinov. Pre získanie dennej odmeny je nutné splniť podmienku a odohrať hry v minimálnej hodnote 4 € v daný deň. A odohrať aspoň 10 otočení.

V utorok sa postavíte na druhú stranu zákona, užijete si nefalšovanú bankovú lúpež typickú pre Divoký Západ. Hra Wild Job vám môže priniesť nielen poriadnu dávku zábavy, ale aj 10 free spinov na vaše konto.

Streda? Zostávame na Divokom Západe s hrou Reel Sheriff. Šerif a lupička vás prevedú týmto prostredím a umožnia vám zabojovať o ďalších 10 free spinov.

A čo ďalej prinesie Divoký týždeň v kasíno MONACObet?

Vo štvrtok sa presunieme na dobrodružnú expedíciu do Severnej Ameriky a užijete si poľovačku na atraktívne výhry a ďalších 10 free spinov s hrou Buffalo Hunt.

Piatok bude opäť v dobrodružnom duchu. Tentoraz ale s krásnou archeologičkou zavítate do sveta egyptských pyramíd. Hra Book of Secrets vás zavedie do starovekého Egypta a umožní vám bojovať o zaujímavé ceny a ďalších 10 free spinov.

Sobota bude opäť v znamení lovu v Severnej Amerike, tentoraz s hrou Hunter´s Spirit. Indiánska tematika je veľmi zaujímavá, rovnako ako výhry, ktoré môžete získať a 10 free spinov v hre.

Na záver týždňa, v nedeľu, si kasíno MONACObet pre vás pripravilo pirátske dobrodružstvo. S krásnou Corsair Queen sa vydajte na cestu za vysnívaným pokladom.

Počas spomínanej akcie môžete v turnajoch vyhrať dovedna 10 500 eur a okrem toho máte šancu vybojovať počas Divokého týždňa zaujímavých 70 free spinov.