Disciplína v kasíne vám prinesie lepšie výsledky (2.)

Disciplína v kasíne vám prinesie lepšie výsledky (2.)

V prvej časti článku o tom, ako disciplína v kasíne môže zlepšiť vaše výsledky, sme si predstavili dva dobré tipy. V druhej časti vám prinesieme ďalší

Využite disciplínu na zastavenie hrania, keď to potrebujete

Neúspešní hráči hazardných hier sa často zamotávajú do kolobehu prehier.

Je ľahké povedať, že títo hráči mali skončiť, keď boli v pluse, ale je to zavádzajúce. Problém nie je v tom, že by sa mali zastaviť, keď boli v pluse, pretože nemajú žiadny spôsob, ako vedieť, kedy sa to otočí.

A toto je problém. Nevedia, kedy začnú prehrávať, pretože sa nepripravili. Ani zvyčajne nevedia, či sa dá vyhrať hra, ktorú hrajú. A aj keď sa dá vyhrať, nevedia, ako na to. Nakoniec sa teda spoliehajú na šťastie.

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je naučiť sa, v ktorej hre môžete vyhrať a ako to vyhrať. Potom už rozhodnutie o tom, kedy zastaviť hru, nebude vôbec zložité.

Nastavte si limity pri výhrach. Nastavte si limity pri prehrách. Aby ste tieto limity dodržali, potrebujete veľkú dávku disciplíny.

Disciplína v kasíne – ako ju zlepšiť?

Musíte byť k sebe úprimní. Začína to uznaním pred samým sebou či máte alebo nemáte problém s disciplínou. Ego a hrdosť dajte v tomto prípade bokom. Aj profesionálni hráči majú tento problém a na aspekte disciplíny pracujú dlhé roky.

Nikto nebude od vás disciplínu žiadať pri hraní hazardných hier. Okrem samého seba. To je na tom to najťažšie. Aby ste sa stali lepším hráčom, musíte prevziať kontrolu nad týmto aspektom svojej mysle.

Pri štúdiu hazardných hier si pravidelne vyhraďte určitý čas a venujte sa teoretickému zdokonaľovaniu pravidelne. Vytvorte si plán, ako uspieť a držte sa tohto plánu za každých okolností.

Disciplína v kasíne je úzko spätá aj s disciplínou v živote. Keď budete pracovať na tomto dôležitom aspekte, stanete sa nielen lepším hráčom, ale garantujem vám, že aj lepším človekom. A úspešnejším.