Díler v kasíne: 4 veci, ktoré musí mať

Díler v kasíne: 4 veci, ktoré musí mať

Díler v kasíne je možno povolanie, ktoré vás zaujíma. Štyri nevyhnutné veci, ktorými musí disponovať.

Určite prehľad v hre, poznať dokonale pravidlá a napríklad vedieť odhaliť prípadných podvodníkov. Ale toto sú štyri najdôležitejšie aspekty, bez ktorých nemôže byť dobrý díler.

Štyri nevyhnutné veci, ktoré musí díler v kasíne mať

Servis zákazníkom

Ako díler v kasíne budete mať do činenia s rozličnými ľuďmi. Začiatočníkmi, skúsenými veteránmi, slušnými, aj menej slušnými či opitými. Vychádzať musíte s každým a je umenie to zvládnuť s pevnými nervami. Začiatočníci potrebujú viac vysvetľovania, aby hru zvládli plynulo. Vedieť krotiť emócie, niektorí ľudia ťažšie znášajú prehry a budú vyjadrovať svoju nespokojnosť.

Komunikácia

Silné komunikačné schopnosti sú nevyhnutnosťou, ktorú v tomto povolaní treba mať. Vďaka nim hráčom rýchlejšie vysvetlíte pravidlá hry alebo upokojíte napätú situáciu. Jasná a trpezlivá komunikácia je dôležitá pri prekonávaní problémov, ktoré môžu v kasíne nastať.

Fyzická výdrž

Vlastnosť, ktorú mnohí prehliadajú pri výkone povolania díler v kasíne. Díleri pri pokrovom stole zvyčajne sedia, ale pri ostatných hrách musia spravidla stáť. Navyše v závislosti od konkrétnej hry budú potrebné pohyby ako časte zohýbanie sa či naťahovanie za žetónmi. Celkom dobrý telocvik.

Extrovertná osobnosť

Otvorenosť je ďalšia vlastnosť, ktorá vám výrazne pomôže stať sa úspešným dílerom v kasíne. Môže to byť prekážka pre ľudí prirodzene introvertných. Ale možno práve pri výkone tohto povolania sa osmelia a prekonajú svoju hanblivosť či uzatvorenosť. Extrovertní díleri v kasíne zarábajú viac na „všimnom“, pretože dokážu vytvoriť príjemnejšiu atmosféru a ľahšie si získať zákazníkov na svoju stranu.