Diamond Hill (recenzia): Vystúp na horu diamantov v MonacoBet

Diamond Hill (recenzia): Vystúp na horu diamantov v MonacoBet

Kasíno MonacoBet nedávno rozšírilo svoju ponuku výherných automatov o 10 noviniek od Tom Horn Gaming. V recenzii si predstavíme jednu z nich – Diamond Hill.

V ponuke výherných automatov kasína MonacoBet nájdeme hry od ďalšieho výrobcu. Pribudlo desať noviniek od spoločnosti Tom Horn Gaming a jednou z nich je slot Diamond Hill. Poďme si túto hru predstaviť bližšie.

Diamond Hill novinkou v kasíne MonacoBet

Príjemne prekvapí ľadová rozprávková krajina dominantou ktorej je diamantová hora. Špecifickým prvkom hry Diamond Hill je netradičná kotúčová mriežka v tvare diamantu. V praxi to znamená, že na jednotlivých valcoch sú zľava jeden – tri – štyri – tri – jeden symbol.

V pozadí vyniká horská krajina a prvky ako jeleň, stromy či nádherný vodopád skvele dotvárajú dojem a atmosféru tejto hry. Všetkých milovníkov hazardnej zábavy určite potešia multiplikátory či respiny, ktoré Diamond Hill ponúka.

Diamond Hill

zdroj: tomhorngaming.com

Tento slot od Tom Horn Gaming má pomerne solídnu návratnosť vkladov (RTP) na úrovni 96 %. Diamantová hora prináša 36 rozličných spôsobov výhier (výplatných línií).

Nezabúdajte, že v kasíne MonacoBet od 21. apríla do 24. apríla radosť spravia Happy Days. Každý z uvedených dní je v hre 5-eurový bonus. Viac info o akcii a tiež konkrétne podmienky na oficiálnom webe kasína.

V skutočnosti vám slot Diamond Hill môže priniesť nielen veľa zábavy, ale aj možnosť skvelých výhier. Aj vďaka tomuto slotu môžete napríklad splniť podmienky získania bonusu počas Happy Days.