Čo vyskúšať v kasíne, ak ťa už nudia automaty?

Čo vyskúšať v kasíne, ak ťa už nudia automaty?

Automaty sú v kasíne veľmi populárnym nástrojom zábavy pre množstvo hráčov. Problémom je, že ľahko omrzia. Čo vyskúšať, ak ťa už automaty nudia?

Ak ťa nudia automaty, toto určite v kasíne vyskúšaj

Video poker

Ak máte už po krk hrania na klasických automatov, poobzerajte sa v kasíne po video pokeri. Určite vám prinesie príjemné osvieženie a možno aj príjemné osvieženie pre vašu peňaženku.

Lotérie

Lotérie neprinášajú veľkú návratnosť vkladov. No pri hraní automatov to nie je omnoho lepšie, všakže? Hranie lotérie oproti automatom vám pravdepodobne ušetrí veľa peňazí. Jednoducho vďaka princípom oboch hier na automatoch stihnete za kratší čas prehrať zásadne viac. Jackpot je pri automatoch aj pri lotériách len ťažko dosiahnuteľný.

Black Jack

Automaty v kasíne a Black Jack majú len jedinú spojitosť – sú to hazardné hry. Inak sú absolútne rozdielne. Black Jack je lepšou voľbou ako automaty. Vo všetkých ohľadoch. Black Jack má podstatne vyššiu percentuálnu návratnosť nákladov ako automaty. Pri Black Jacku môžete použiť stratégiu. Akákoľvek hra, pri ktorej môžete použiť stratégiu je lepšia, ako hra pri ktorej sa použiť nedá. Pri automatoch ste odkázaní výlučne na faktor šťastia a náhody.

Tipovanie na šport

Stávky na šport sú veľkou zmenou oproti hraniu automatov. Je tu iné tempo, úplne iné princípy. A riskujete menšie straty. Pokiaľ patríte k fanúšikom športu, je táto voľba určená práve pre vás. Online stávkové kancelárie ponúkajú nízke limity minimálnych stávok, takže sa viete skvele zabaviť za pár drobných. Tipovať sa dá aj počas športových zápasov, čo vám prinesie extra adrenalín.

Stavte si na hokejový či futbalový zápas, ktorý sledujete takmer tri hodiny. Tri hodiny a za jednu stávku. Teraz si zoberte príklad hrania automatov tri hodiny. Riskujete napríklad jedno euro na roztočenie. Každú hodinu absolvujete 546 roztočení. Riskujete až 1 638 eur. Aj keď stavíte na športový zápas 110 eur a prehráte, vaša strata za tri hodiny bude zaručene menšia ako strata pri trojhodinovom hraní automatov.