Čo sú to free spiny v online kasínach?

Čo sú to free spiny v online kasínach?

Free spiny – termín, s ktorým sa často stretávajú hráči v online kasínach – čo to vlastne znamená? A ako ich možno použiť? Ako ich môžete získať?

Čo sú free spiny v online kasínach

Free spiny alebo tiež voľné točenia je termín používaný v online aj kamenných kasínach. Bez ohľadu na typ kasína, v ktorom hráte, tento výraz sa vždy používa na označenie bonusovej funkcie video automatov alebo hracích automatov.

Zatočenia zadarmo /free spiny/ sú formou jedného z najobľúbenejších a najčastejších bonusov, ktoré kasína udeľujú hráčom. Zvyčajne na spustenie bezplatných zatočení musí hráč v konkrétnom slote získať tri alebo viac bonusových alebo rozptylových symbolov /scatter symbol/. Počet zatočení zdarma, ktoré hráč získa, zároveň určuje počet scatterov použitých na spustenie bonusovej funkcie bezplatných zatočení.

Ako už názov napovedá, táto bonusová funkcia vám udelí zatočenia navyše, za ktoré nebudete musieť platiť. V niektorých video automatoch budete môcť znova spustiť funkciu bezplatných zatočení, kým je samotná funkcia aktívna. To znamená, že namiesto povedzme 20 zatočení zadarmo ich môžete získať 40.

Počet bezplatných zatočení, ktoré môžete získať a spôsob, akým ich môžete získať, sa líši od jedného slotu k druhému, takže si nezabudnite pozrieť špecifiká uvedené vo výplatnej tabuľke slotov.

Free spiny či zatočenia zadarmo môže online kasíno udeliť aj ako formu bonusu za vklad či použiť ich ako formu odmeny v kasínových turnajoch.

Ako môžem získať free spiny v online kasíne?

  • ako súčasť bonusu za vklad, prípadne uvítacieho bonusu
  • ako formu odmeny za rebríčkové umiestnenie v kasínových turnajoch
  • ako bonus v rámci konkrétneho výherného automatu /slotu/