Čo je Skrill a ako ho použiť? Obľúbená metóda vkladov a výberov v online kasíne

Čo je Skrill a ako ho použiť? Obľúbená metóda vkladov a výberov v online kasíne

Jednou z foriem vkladov a výberov peňazí v online kasínach sú internetové peňaženky. Medzi najobľúbenejšie a najpoužívanejšie patrí Skrill. Čo je Skrill a ako ho použiť?

Čo je Skrill a ako to funguje

Skrill je digitálna peňaženka, ktorá vám ponúka bezpečnosť a pohodlie pri platbe online iba pomocou vašej e-mailovej adresy a hesla. Svoje prostriedky môžete poslať a vybrať kedykoľvek ich potrebujete a použiť ich na svojich obľúbených webových stránkach, napríklad uskutočňovať vklady a výbery v online kasínach.

Je to tiež bezpečné. Keď platíte cez Skrill, všetky vaše citlivé finančné údaje sú pred príjemcom skryté. Okrem toho na ochranu sú používané najnovšie technológie na predchádzanie podvodom.

Vďaka digitálnej peňaženke Skrill sú platby rýchlejšie a jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Nemusíte so sebou nosiť všetky svoje platobné údaje ani ich opakovane zadávať, pretože si ich môžete bezpečne uložiť vo svojom účte.

Aké sú benefity využívania internetovej peňaženky Skrill

Skrill je globálna spoločnosť, zatiaľ čo miestne banky majú často obmedzené pokrytie. S internetovou peňaženkou Skrill môžete urobiť oveľa viac, než len previesť prostriedky z jedného účtu na druhý. Váš účet Skrill funguje ako digitálna peňaženka, ktorá vám poskytuje flexibilitu pri platení vloženými prostriedkami, bankovým účtom alebo debetnými či kreditnými kartami. S účtom Skrill máte všetko pevne pod kontrolou.

Používanie Skrill namiesto vášho online bankovníctva alebo kreditnej/debetnej karty vám umožňuje vykonávať medzinárodné prevody, platiť rôznym obchodníkom, vrátane herných a stávkových stránok, ako aj obchodovať s kryptomenami. A keď posielate peniaze cez hranice, platby sú okamžité a bezplatné alebo za malý poplatok, vďaka čomu je vaša digitálna peňaženka Skrill jedným z najbezpečnejších, najlacnejších a najrýchlejších spôsobov posielania medzinárodných platieb.

Môžete tiež získať podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom akéhokoľvek kanála, ktorý uprednostňujete – chat, e-mail, telefón alebo správy v účte. Nechýbajú exkluzívne výhody, ako vernostné programy, VIP programy a programy Ambassador.

Ako použiť Skrill

Keď sa zaregistrujete a overíte svoj účet, môžete prijať platbu alebo vykonať vklad a začať presúvať svoje peniaze. Pozrite si možnosti platby a objavte funkcie, ktoré Skrill ponúka:

  • Využite najrýchlejšiu a najlacnejšiu možnosť platby rôznym obchodníkom, vrátane online kasín
  • Spravujte svoje peniaze rozumne
  • Posielajte peniaze priateľom alebo príbuzným
  • Prijímajte peniaze od priateľov, príbuzných alebo kolegov, ako aj mesačné platby od zamestnávateľov alebo za akúkoľvek zmluvu alebo prácu na voľnej nohe, ktorú ste vykonali.
  • Získajte svoje výhry od širokej škály online kasín či stávkových spoločností
  • Získajte okamžitý prístup k svojim finančným prostriedkom v hotovosti prostredníctvom karty Skrill
  • Vykonávajte medzinárodné prevody za miestne sadzby
  • Získajte odmeny a využite zľavy u viacerých predajcov.