Časový manažment v kasíne: 5 tipov ako nestratiť hlavu a pojem o čase

Časový manažment v kasíne: 5 tipov ako nestratiť hlavu a pojem o čase

Časový manažment v kasíne je mimoriadne dôležitým aspektom, ale zároveň aj veľmi prehliadaným hráčmi. Toto je 5 tipov, ako nestratiť pri hraní hazardných hier hlavu a pojem o čase.

Časový manažment v kasíne: Vyťažte z času v kasíne čo najviac

Prichádzajte pripravení

Ani si nedokážete predstaviť, koľko hráčov prichádza do kasína bez toho, aby o hrách, ktoré idú hrať, čokoľvek vedeli. Potom stratia hodiny času len tým, že sa zoznamujú s hrami a ich pravidlami. Nielenže by ste mali presne vedieť, akú hru budete hrať, ale zároveň jasno v tom, ako to hrať. Naučte sa hrať ešte pred odchodom z domu!

Majte jasné ciele

Nechoďte do kasína bez plánu. Majte jasné ciele. Niekto chodí do kasína výlučne za zábavou. Títo hráči sa chcú uvoľniť, vypustiť paru po náročnom pracovnom týždni, dať si pár drinkov a spoznať nových ľudí. Potom sú hráči, ktorí chcú zarobiť. Tí si vybrajú hry ako blackjack či poker, pri ktorých pri správnych postupoch možno z dlhodobého hľadiska profitovať. Majte jasno v tom, čo vlastne chcete!

Nepadnite do tranzu hracích automatov

Hracie automaty sú chrbtovou kosťou hazardného priemyslu. Sú navrhnuté tak, aby opantávali hráčov a dostávali ich do akéhosi tranzu. Svetlá a zvukové efekty, to všetko má jasný cieľ: spraviť z vás „zombíkov“ pohrúžených do hry. Využívajú tiež princíp strát maskovaných ako výhry. Hracie automaty patria medzi hazardné hry s najvyššou výhodou kasína a preto ich považujeme za stratu času aj peňazí!

Vyhnite sa špičke

Ak chcete z času stráveného v kasíne vyťažiť čo možno najviac, tak sa vyhnite špičke. Počas víkendov zvyčajne bývajú kasína preplnené hazardnými hráčmi. Dlho čakáte pri bare na drink a tiež dlho čakáte na hru, ktorú práve chcete hrať. Vyhnite sa špičke, choďte si zahrať v strede týždňa a zaručene zo svojho času stráveného v kasíne vyťažíte podstatne viac.

Časové limity

Stanovte si nielen finančné, ale aj časové limity. To znamená, že si presne definujte čas odchodu z kasína alebo si stanovte počet hodín, ktoré najviac môžete stráviť hraním v kasíne. Tieto limity dôsledne dodržiavajte! Poďakuje sa vám aj vaša peňaženka.

Časový manažment v kasíne je často podceňovaným aspektom hráčmi, ale zároveň veľmi dôležitým. Preto zaraďte vyššie uvedené tipy do svojho repertoára a z času stráveného v kasíne vyťažíte maximum.