Bezpečnosť nadovšetko: 7 tipov ako sa vyhnúť hre s označenými kartami

Bezpečnosť nadovšetko: 7 tipov ako sa vyhnúť hre s označenými kartami

Bezpečnosť nadovšetko! Ponúkame sedem skvelých tipov, ako sa vyhnúť podvodu a hre s označenými kartami.

7 tipov ako sa vyhnúť hre s označenými kartami

  1. Nehrajte s pochybnými hráčmi – Základná rada ohľadom bezpečnosti znie – držte sa čo najďalej od pochybných hier a pochybných protihráčov. Niekedy to nie je vôbec jednoduché odhaliť, ale ako hráč pokru musíte disponovať zručnosťou „čítania“ ľudí a tú môžete využiť aj v tomto smere.
  2. Venujte pozornosť tomu, ako protihráči manipulujú s kartami – Existuje viacero spôsobov, ako podvodníci označujú karty. Zvyčajne ale používajú značenie nechtami na okraji kariet. Ak niektorý protihráč venuje svojim kartám prílišnú pozornosť, schováva ich alebo zvláštne stláča, majte sa na pozore.
  3. Hľadajte na kartách nezvyčajné fyzické označenia – Malé, sotva viditeľné rezy alebo ohnuté okraje? Všímajte si nezvyčajné fyzické označenia na kartách a dávajte si na to veľký pozor.
  4. Dávajte pozor na nezvyčajné herné vzory – Žiaľ, v súčasnosti existuje aj sofistikovanejšie metódy označovania kariet. Bavíme sa o neviditeľnom atramente, ktorý je viditeľný len po nasadení špeciálnych okuliarov. Ak sa v krátkom čase udeje viacero neobvyklých rúk, majte sa na pozore, niečo sa môže diať.
  5. Vyžiadajte si nový balík kariet – Pokiaľ máte podozrenie, že sa hrá s označenými kartami, neurobíte nič zlé, ak si požiadate o nový balíček kariet.
  6. Neváhajte ukončiť hru a odísť – V zmanipulovanej hre nemôžete vyhrať. Ak máte pocit, že niečo nie je v poriadku, jednoducho vstaňte, vymeňte svoje žetóny za peniaze a ukončite svoje pôsobenie v hre. Pokiaľ máte pochybnosti, jednoducho odíďte z tejto hry.
  7. Nepodliehajte prílišnej paranoji – Je veľmi dôležité dbať na bezpečnosť, ale na druhej strane nepodliehajte prílišnej paranoji ohľadom označených kariet. Ak zrazu začnete vidieť označené karty všade a nedokážete sa zbaviť silných pochybností, pripravíte sa o herný zážitok. Istotou je hranie v regulovaných pokrových herniach prípadne v licencovaných online kasínach.