Automaty online

Automaty online

V každom správnom kasíne na internete si môžete zahrať aj online automaty. V nasledujúcom článku sa dozviete všetko potrebné.

Automaty online verzus klasické automaty

Základný koncept je úplne rovnaký, otáčajú sa valce a výhry sa prideľujú na základe jednotlivých kombinácií. Kľúčovým rozdielom medzi automatmi online a klasickými automatmi je, že tie na internete prinášajú širšiu variáciu hier a nájdete aj hry, v ktorých je viac valcov a viac výherných línií, čím sa zvyšuje vaša šanca na úspech a dosiahnutie výhernej kombinácie.

Môžem si online automaty zahrať zadarmo?

Áno. To je ďalšia obrovská výhoda oproti klasickým automatom. Online kasína ponúkajú pre užívateľov možnosť zahrať si jednotlivé hry zadarmo. Výlučne len pre zábavu a bez rizika finančných strát. Pokiaľ plánujete hrať za reálne peniaze, je vhodné si predtým hru, do ktorej sa chcete pustiť, vyskúšať takpovediac „na nečisto“ a zahrať si ju zadarmo.

Dajte si pozor na percento výplaty

Ak plánujete hrať online automaty za peniaze, overte si pri každej hre výplatné percento. Je to percentuálny podiel zo stávok, ktoré sa vyplácajú ako výhry. Vyššie percento výplaty znamená vyššia pravdepodobnosť výhry. Inými slovami v danej hre je nastavená vyššia návratnosť zo sumy vkladu.

Bezpečnosť

Pokiaľ si zvolíte overené online kasíno s platnou licenciou, nemusíte sa báť o ochranu svojich osobných údajov, ani o svoje peniaze. Čo sa týka vašej osobnej bezpečnosti, ako pri všetkých hazardných hrách, aj pri online automatoch hrozí riziko závislosti. Dávajte si pozor na množstvo času, ktoré pri nich strávite a tiež hrajte len za toľko peňazí, koľko si môžete dovoliť minúť.

Ako zvýšiť šancu na výhru

Pokiaľ chcete zvýšiť svoju šancu na výhru jackpotu, vyberajte si z progresívnych výherných automatov s menším jackpotom. Tieto vyplácajú výhry častejšie. Ďalšou overenou metódou je výber jednoduchších hier. Tie zložitejšie sú síce zábavnejšie a vzrušujúcejšie, ale vývojári na nich strávili viac času a vrazili do nich viac peňazí. To by mohlo znamenať, že časté výhry sú menej pravdepodobné. V každom prípade, pokiaľ hráte v licencovanom online kasíne, všetky automaty sú spravodlivé a náhodné.