Antický týždeň v kasíne MonacoBet: 105 free spinov v hre

Antický týždeň v kasíne MonacoBet: 105 free spinov v hre

Užite si zábavu v antickom štýle a zabojujte počas Antického týždňa v kasíne MonacoBet celkovo o 105 free spinov.

Kasíno MonacoBet pripravilo pre milovníkov hazardnej zábavy zaujímavú akciu. Tematický týždeň nazvaný Antický týždeň, v rámci ktorého možno získať dovedna až 105 voľných roztočení. Nikdy neviete, ktorý z týchto free spinov dokážete premeniť na životnú výhru.

Antický týždeň v kasíne MonacoBet

Akcia prebieha v týždni od pondelka 25. apríla 2022 do nedele 1. mája 2022. Každý deň hráč môže získať 15 free spinov, keďže akcia trvá sedem dní, teda celkovo možno získať počas jej trvania 105 free spinov. Dôležité je mať na pamäti, že nárok na denný bonus vo forme 15 free spinov má hráč, ktorý v daný deň pretočí čiastku v minimálnej hodnote 10 €. Rátajú sa spiny v minimálnej hodnote 0,30€. Rovnakým štýlom prebiehala akcia Veľkonočný týždeň.

V prípade získania denného bonusu v akcii Antický týždeň v kasíne MonacoBet možno získaných 15 free spinov pretočiť na vybranej hre dňa. Denný bonus možno získať len jedenkrát za deň. V pondelok je hrou dňa Book of Secrets 6 a nasleduje utorňajšia pecka Aladdin and the Golden Palace. V stredu to je napríklad Book of Secrets.

Štvrtok ponúka výherný automat The Secret of Ba, na ktorom možno pretočiť získané free spiny. Black Mummy je piatkovou hrou dňa a cez víkend možno spiny pretáčať na slotoch Hunters Spirit a Corsair Queen.

Bavte sa s Antickým týždňom v kasíne MonacoBet, zbierajte voľné spiny a pretáčajte ich v skvelých vybraných hrách dňa.