Aký je najlepší čas na hranie v online kasíne?

Zahráš si, keď máš práve chvíľku voľno alebo keď sa chceš na istý čas odpojiť od reality. Vieš ale, kedy je najlepší čas na hranie v online kasíne?

Pozrieme sa na to, kedy je najlepší čas na hranie v online kasíne. V prvom rade si musíš uvedomiť, že nesmieš ignorovať svoje každodenné povinnosti a vždy sa starať o svoje fyzické a duševné zdravie. Poďme sa pozrieť na fakty, aby si si vedel naplánovať svoje hranie v online kasíne.

Hraj len keď si sústredený a nabitý energiou

V žiadnom prípade nehraj so zahmlenou mysľou. Pri hraní hazardných hier potrebuješ byť naplno sústredený a vyhýbať sa chybám. To dokážeš len kvalitne oddýchnutý a nabitý energiou. Hranie bez chuti a s nedostatočným sústredením povedie k chybám a zbytočným finančným stratám. Niekto z nás pracuje v rovnaký čas každý deň, niekto pracuje na smeny, niekto robí cez víkendy a iný zas nie. Stručne povedané, najlepší čas na hranie v online kasíne je vtedy, keď sa cítiš plný energie, oddýchnutý a sústredený. Väčšina ľudí to má poobede alebo vo večerných hodinách.

Hrajte v slabších hodinách

Môže to byť často v rozpore s predošlým bodom, ale hranie v slabších hodinách prináša pre hráča v online kasíne niekoľko výhod. Napríklad keď milovníci stolových hier chcú hrať pri stole so živým krupiérom, tak nájdu viac voľných stolov. Počas špičky môžu byť stoly, pri ktorých chcete práve hrať, plné. Stoly s nižšími limitmi sa zaplnia rýchlejšie ako počas slabších hodín. Online kasína si uvedomujú, ktoré hodiny počas dňa sú slabšie a práve vtedy môžu priniesť nejaké zaujímavé propagačné ponuky alebo bonusy.

Pre hranie pokru sú najlepšie víkendy

Chceš sa vydať na lov slabších hráčov pokru? Tak rozhodne odporúčame hrať cez víkend. Rekreačných a menej skúsených hráčov nájdete hrať poker v online kasíne najčastejšie v piatok a sobotu večer. Medzi 19:00 a 02:00 v piatok a sobotu budete na love slabších hráčov (a menej skúsených) pokru úspešnejší.

Kedy je najlepší čas na hranie v online kasíne?

Ako vidíte, je to individuálne. Závisí to od vášho každodenného harmonogramu, práce, času kedy ste najviac svieži a tiež od preferovanej hazardnej hry.