Ako zlepšiť svoje šance v kasíne?

Ako zlepšiť svoje šance v kasíne?

Prinášame vám niekoľko výborných a osvedčených tipov, ako zlepšiť svoje šance v kasíne keď vám začína dochádzať šťastie.

5 tipov ako zlepšiť svoje šance v kasíne

Výber hry, v ktorej je najvyššia šanca na úspech

Automaty sú medzi hráčmi v kasíne veľmi obľúbené, no percentuálne zarábajú pre kasína najviac. Na úkor hráčov. Vyberte si hry, kde je väčšia šanca na úspech, ako napríklad blackjack.

Výber hry s lepšími pravidlami

Šikovní hráči v kasíne vedia, kde majú šance v kasíne na úspech vyššie. Tam, kde sú pre nich výhodnejšie pravidlá a podmienky. Napríklad na dvoch rôznych stoloch blackjacku vyplácajú výhry iným pomerom. Nájdite ten s lepšími pravidlami a okamžite zvýšite svoje šance na úspech.

Pozitívny mentálny prístup

Mnoho vedeckých výskumov aj skúseností reálnych hráčov hovorí o tom, že keď prichádzajú hráči s prístupom „idem sa zabaviť“ namiesto „idem vyhrať“, nielenže si viac užijú hru, ale zvýšia aj svoju šancu na výhru.

Minimalizovanie rizika

Ako na minimalizovanie rizika? Napríklad v blackjacku je vhodné vyhnúť sa stávkam na poistenie.

Nespoliehať sa na šťastie

Áno, hazardné hry sú o určitej dávke šťastia. No myslíte, že najúspešnejší hráči pokru sú najväčší šťastlivci? Určite nie! Poker je príklad hazardnej hry, v ktorej nehrá rolu len šťastie, ale aj skúsenosti, vedomosti a schopnosti. Blackjack je ďalšia hra, v ktorej nerozhoduje len prvok náhody či šťastia.