Ako vybrať dobré kasíno? 7 vecí, ktoré musí mať

Ako vybrať dobré kasíno? 7 vecí, ktoré musí mať

Mnoho hráčov sa pýta: Podľa ktorých aspektov si vybrať to správne kasíno? Toto je prehľad tých najdôležitejších, ktoré každé dobré kasíno musí mať.

7 vecí, ktoré každé dobré kasíno musí mať

Vernostný program najvyššej úrovne

VIP, Hráčsky klub,… Nech sa to volá akokoľvek, kvalitný vernostný program je základom. Darčeky, odmeny a bonusy v závislosti od toho, koľko hráte. Jedlo zadarmo, izba grátis alebo vstupenky na koncert ako odmena za vernosť. Neznie to skvele?

Služby

Pri výbere rozhodne zvážte kvalitu služieb – bezplatné nápoje, bezplatná wi-fi a podobne. Nie na každom mieste sú tieto služby zadarmo.

Široký výber hier

Nie je nič horšie, ako prísť do kasína a zistiť, že v ňom nie je presne ten typ hry s takými pravidlami, aké vám vyhovujú a aké preferujete. Preto je vždy lepšie vyberať si miesto so širokou paletou hier.

Pozitívna a zábavná atmosféra

Verte či nie, každé kasíno ju nemá. Sú aj miesta, ktorým by ste sa mali vyhnúť širokým oblúkom. Navštevuje ich pochybná spoločnosť, streľba, krádeže, či bitky. To rozhodne nie je niečo, čo patrí k večeru počas ktorého sa chcete baviť.

Stolové hry s výhodnými pravidlami

Nie všetky stolové hry majú v každom kasíne rovnaké pravidlá. Niektoré sú pre hráčov výhodnejšie ako iné a tie si treba vyberať. Napríklad blackjack, ktorý vypláca v pomere 6:5 odporúčam obísť oblúkom.

Priateľský a profesionálny personál

V prípade, že sa vyskytne nejaký problém, uvítate priateľský a profesionálny personál. Tiež chcete hrať pri stole s dealerom, ktorý sa správa profesionálne a priateľsky.

Výherné automaty s vysokou mierou návratnosti

RTP alebo percentuálnu mieru návratnosti vkladov niektorých výherných automatov si viete vyhľadať na internete. Vyberajte si kasína, v ktorých majú najviac prístrojov s najvyšším RTP.