Ako si vybrať správny stôl v kasíne?

Ako si vybrať správny stôl v kasíne?

Niekoľko dobrých a osvedčených rád, ako si vybrať správny stôl v kasíne. Nechajte sa inšpirovať.

Kasína sú dômyselne premyslené bludiská, ktorých cieľom je, aby hráči utratili čo najviac peňazí. V tomto článku vám predstavíme niekoľko dobrých tipov, ako si vybrať správny stôl v kasíne.

Blízkosť WC: Najmä keď sa rozbehnete v drinkoch zdarma, tak blízkosť toalety pri svojom stole určite oceníte.

Minimum rozptýlení a ruchu v okolí: Kasína sú známe svojou elektrizujúcou atmosférou, všadeprítomným bzukotom strojov, vravou ľudí a hlukom. To všetko rozptyľuje pozornosť hráčov. Pokiaľ chcete zostať plne sústredení na hru, vyberajte si stoly v tichšom území kasína.

Vyhnúť sa určitým typom hráčov: Je dôležité vedieť, že nie všetci hráči sú v kasíne s rovnakým cieľom. Niektorí sú profesionáli, ktorí sa hazardom živia. Niektorí sú v kasíne len na párty a s partiou si užívajú viac drinky zadarmo ako samotnú hru. Agresívnych, opitých či hlučných hráčov pri stole určite nechcete. Vyberajte si slušnejšie stoly s hráčmi, ktorí sú v kasíne skutočne kvôli samotnej hre.

Ako vybrať najlepší stôl v kasíne pre blackjack, ruletu a poker

Najlepší stôl pre blackjack: Nájsť dobrý blackjackový stôl v kasíne nie je tak jednoduché ako v minulosti. Pravidlá hry sa menia v prospech kasína a dobré stoly miznú. Hľadajte stoly s výplatou výhier 3:2. Najhoršie, že pribúda na ich úkor stolov s výplatným kurzom 6:5. Tieto stoly zdvojnásobujú výhodu kasína oproti hráčom v blackjacku.

Najlepší stôl pre ruletu: Začiatočníci to často netušia, ale je veľký rozdiel medzi ruletou s jednou 0 a ruletou s 0 a 00. Druhá varianta zdvojnásobuje výhodu kasína. Najhoršou správou je, že väčšina veľkých kasín už ruletu s jednou 0 takmer úplne vylúčila.

Najlepší stôl pre poker: Kľúčom pre úspech v pokri je hľadať si stôl, pri ktorom sú v ideálnom prípade slabší hráči ako vy. Poker je hazardná hra založená na skúsenostiach a schopnostiach. Preto platí pravidlo, že vyhrávajú najčastejšie skúsenejší a lepší hráči.