Ako si vybrať hrací automat online? 5 tipov pre začiatočníkov

Ako si vybrať hrací automat online? 5 tipov pre začiatočníkov

Odborník na sloty Fabio Duarte prináša niekoľko užitočných tipov pre začiatočníkov, ako si vybrať hrací automat online.

Ako si vybrať hrací automat online

Na výber hracieho automatu si doprajte dostatočný čas

High-tech animácie, realistická grafika a veselá hudba lákajú hráčov k rôznym hracím automatom. Nie je však dobré hrať prvý automat, ktorý vám padne do oka. Namiesto toho si nájdite čas na prehliadku kamennej herne alebo online kasína. Sledujte, ktorý slot je najobľúbenejší, a potom zistite prečo. Ak si nie ste istí, ktorý automat si vybrať, môžete si prečítať názory odborníkov na tieto hry na renomovaných stránkach. Vždy sa oplatí zvážiť viac možností, aby ste si vybrali tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

Pochopte, ako fungujú progresívne hracie automaty

Najväčšie výhry sú viazané na progresívne jackpoty. Vidieť blikajúcu reklamu „progresívneho jackpotu“ by však nemalo byť jediným dôvodom, prečo hrať tento konkrétny automat. Najprv musíte pochopiť, ako fungujú progresívne sloty. Progresívne jackpoty zvyčajne prichádzajú v menších alebo významných nominálnych hodnotách. Výška jackpotu, ktorý môžete vyhrať, bude závisieť od toho, koľko hráči vložia do hry. Zatiaľ čo výhry progresívnych jackpotov vás nadchnú, niektoré hracie automaty budú vyžadovať, aby ste vložili maximálnu stávku na zatočenie. To znamená, že môžete minúť viac, než si môžete dovoliť, a stratiť skôr, ako získate šancu vyhrať. Ak máte obmedzený rozpočet, vyberať progresívne stroje nie je múdre. Progresívne hracie automaty majú zvyčajne najnižšie RTP, čo znamená, že nemáte veľkú šancu na výhru.

Sledujte skúsenejších hráčov

Sledovanie a zaznamenávanie toho, čo robia skúsení hráči automatov, vám výrazne pomôže vo vašej vlastnej hre. Títo skúsení hráči už poznajú tie najlepšie stroje, s ktorými sa dá hrať. Môžete tiež pozorovať niektoré z ich stratégií a začleniť ich do svojich. Ak ste dobrí v komunikácii s ostatnými, môžete ich dokonca požiadať o radu, ako hrať automaty lepšie, a dokonca ich požiadať, aby boli vaším mentorom.

Hľadajte hracie automaty s najlepšími šancami na výhru

Hracie automaty s najvyššou návratnosťou hráčovi (RTP) majú najlepšie šance na výhru. RTP je teoretické percento, ktoré sa vráti hráčovi. Ak teda chcete získať väčšiu šancu na výhru, musíte si vybrať automat, ktorý vypláca priemerne viac ako ostatné. RTP hracieho automatu môžete vyhľadať online. Môžete tiež priamo skontrolovať výherné automaty. RTP hry na automate je uvedené niekde v popise hry alebo na stránkach výrobcu.

Poznajte volatilitu slotov

Volatilita hracích automatov ovplyvňuje frekvenciu vašich výplat. Hracie automaty s vysokou volatilitou: Šanca na výhru v slote s vysokou volatilitou je malá, no výhry sú vyššie. So správnou stratégiou môžu byť tieto hry výhodnejšie. Sú však riskantné, pretože budete musieť minúť viac peňazí, aby ste dosiahli úspech. Ak chcete hrať na automatoch s vysokou volatilitou, musíte mať dostatok peňazí na investovanie do dlhej hernej relácie.

Hracie automaty s nízkou volatilitou: V slote s nízkou volatilitou je pravdepodobnosť výhry a úderných výherných kombinácií pri roztočení valcov vysoká. Sloty s nízkou volatilitou však ponúkajú menšie výhry. Môžete si vyskúšať 3-valcový automat na precvičenie a zábavu.