Ako sa zotaviť po veľkých stratách v kasíne

Ako sa zotaviť po veľkých stratách v kasíne

Život nie je len slnko a dúha. Ani v hazarde nie sú len výhry. V nasledujúcom článku sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o veľkých stratách v kasíne.

Vyhýbajte sa masívnym prehrám

Najjednoduchším spôsobom, ako sa vyhnúť čiernym scenárom o masívnych stratách v kasíne je vyhnúť sa im. Hazardné hry sú cyklické a je v nich nespočetné množstvo vrcholov a pádov.

Keď vyhrávate, je dôležité mať pod kontrolou svoje výdavkové návyky. Mali by ste naďalej hrať svoju hru správnym spôsobom a manažovať bankroll zodpovedne. Týmto spôsobom môžete predísť masívnym stratám. Ale ľahšie sa o tom hovorí, ako sa to robí.

Ako by ste po zásadných stratách v kasíne mali reagovať?

Konzistentne riskantné stávky nie sú žiaduce

Keď sa vám niekedy podarí staviť veľkú časť bankrollu a vyhrať, je to to najhoršie, čo sa vám v kasíne môže stať. Najmä menej skúseným hráčom či tým s menšou sebakontrolou sa stane, že riskujú veľmi častejšie, ako by museli. Matematika je jasne daná a skôr či neskôr týmto spôsobom prídu o značnú časť svojho bankrollu. Neustále veľké stávky sú v hazarde neudržateľnou metódou, ktorá povedie ku krachu.

Okamžitá kontrola poškodenia

A čo robiť po samotnej prehre? Zistite v prvom rade, koľko peňazí vám zostáva. Odíďte od stola, oddýchnite si od hazardu. Choďte sa prejsť, napiť sa, najesť, prebehnúť, skrátka vyvetrajte si hlavu a získajte späť nadhľad. Je dôležité nájsť späť emočnú rovnováhu. Veľké straty dokážu prinútiť hráčov k impulzívnym spätným stávkam s cieľom okamžite nahradiť straty. Tomuto je potrebné sa vyhnúť. Aj keď je to náročné.

Po zásadných prehrách v kasíne sa oplatí nasledovať aj tieto rady:

Zmeniť hru, pri ktorej došlo k zásadnej prehre.

Znížiť sumy vkladov.

Postupnými krokmi získať späť stratené sebavedomie aj bankroll.

Neopakujte rovnaké chyby v hazarde, poučte sa na nich.