Ako overiť bankový účet v kasíno MONACObet?

Ako overiť bankový účet v kasíno MONACObet?

Mnohých hráčov určite bude zaujímať odpoveď na otázku z titulku. Vysvetlíme si, ako overiť bankový účet v kasíno MONACObet.

Overenie bankového účtu je základom na to, aby hráč mohol robiť finančné transakcie na trase svoj osobný účet a herný účet v spomínanom kasíne. Na overenie vášho bankového účtu v spomínanom kasíne budete potrebovať jeden z nasledujúcich dokumentov:

Dokumenty potrebné na overenie bankového účtu v kasíno MONACObet

Výpis z bankového účtu, fotografia alebo screenshot z internetového bankovníctva s jasne viditeľným menom majiteľa účtu a číslom IBAN. Overiť svoj bankový účet môžete aj prostredníctvom potvrdenia o vedení účtu od vašej banky. Ďalej napríklad zmluvou o založení účtu, dokladom o disponentskom práve či bankovou kartou obsahujúcou číslo IBAN a meno majiteľa účtu.

Dôležité je, aby meno majiteľa bankového účtu bolo rovnaké ako meno, ktoré hráč zadal pri registrácii svojho herného účtu v kasíno MONACObet.

Pre istotu uvedieme aj dokumenty, ktoré vám pri overovaní bankového účtu v spomínanom kasíne uznané nebudú. Kreditná alebo debetná karta (bankomatová kartička), papierová kartička z banky, orezaný screenshot z internetového bankovníctva, na ktorých nevidieť meno majiteľa účtu. Uznaný nebude ani akýkoľvek dokument, s iným menom majiteľa ako v hráčskom účte v kasíno MONACObet.

Nezabúdajte, že stále prebieha Novoročný megaturnaj o 100 000 €!