Ako hrať v kasíne s menším kapitálom? Vďaka týmto radám vám postačí aj 100 eur mesačne

Ako hrať v kasíne s menším kapitálom? Vďaka týmto radám vám postačí aj 100 eur mesačne

Mnoho hazardných hráčov sa sťažuje na malý kapitál. Vďaka nasledujúcim tipom a radám vám postačí do 100 eur mesačne. Ak sa vám bude dariť, aj výrazne menej! Ako hrať v kasíne s menším kapitálom?

Lacné hazardné hry NIE sú nudné

Medzi hazardnými hráčmi panuje častokrát presvedčenie, že lacné hazardné hry sú nudné, ako napríklad keno. Nie je to tak!

Využite vstupné bonusy online kasín

V podstate všetky online kasína novým hráčom ponúkajú atraktívne vstupné bonusy za registráciu. Využite ich! Dobre si však preštudujte podmienky.

Sústredenie na pokrové turnaje

Zoberte si 100 eur a v kasíne váš pobyt môže skončiť veľmi rýchlo. No zamerajte sa na pokrové turnaje a zaručene si za menej peňazí užijete veľa zábavy a súťaživej atmosféry.

Ďalšie skvelé tipy ako hrať v kasíne s menším kapitálom?

Ušetrite hraním online

Návšteva kamenného kasína je drahá. Ušetrite množstvo peňazí hraním online. Benzín, letenky, ubytovanie, strava, drinky, poplatky za bankomat. To všetko spadá do réžie pri návšteve kamennej herne. Nič z toho ale nemusíte financovať, pokiaľ si zahráte online. Verte, že stovka vám pri hraní online vydrží dlhšie ako v kamennom kasíne.

Hrajte blackjack s house edge len 0,5 %

Jedna z najlepších hazardných hier je blackjack, pokiaľ pri hre využívate základnú stratégiu. Výhodu kasína (house edge) tým znížite na 0,5 %. Môžete rátať, že odohráte približne 40 rúk za hodinu. Očakávaná hodinová strata je jedno euro. Ak sa vám aj nebude dariť, za 100 eur získate 80 hodín kvalitnej hazardnej zábavy.

Šetrite na množstve výletov do kasína

Ak máte 100 eur mesačne na hazard a chceli by ste mať pri návšteve kasína väčší budget, redukujte tripy do kasína. Choďte do kasína namiesto 1x mesačne raz polročne a hneď váš kapitál stúpne na 600 eur. Medzitým môžete trénovať hraním online zadarmo.

Naučte sa vyhrávať

Ako jednoducho zvýšiť svoj bankroll? Naučte sa vyhrávať. Znie to jednoducho, samozrejme, je to náročnejšie dokázať. Ale dá sa to. Kľúčom je správny výber hry. Napríklad blackjack s využívaním počítania kariet alebo poker, kde hráte proti iným hráčom a v podstate nie je žiadna výhoda kasína.

Ak chcete obmedziť chyby v kasíne, týchto sa dokážete zbaviť do 5 minút!