Ako hrať online stieracie žreby?

Ako hrať online stieracie žreby?

Preč sú časy stierania žrebov mincami! Aktuálne fičia online stieracie žreby a prinášame vám najlepšie rady, ako ich hrať.

Ako hrať online stieracie žreby?

Nastavenie rozpočtu

Keď hráte online stieracie žreby, je potrebné si uvedomiť, že ide prioritne o zábavu. Pokiaľ sa chystáte venovať hraniu tejto hazardnej hry, najdôležitejšie je nastaviť si rozpočet. Zostať v hre čo najdlhšie je jediný spôsob, ako napokon nájsť výherný žreb. Príklad: ak máš na svojom účte v online kasíne 1 000 €, tak odporúčame investovať 3-5 % tejto čiastky mesačne na online stieracie žreby. Neriskujte na túto aktivitu viac ako 30-50 € mesačne pri spomínanom bankrolle. To ti umožní užívať si hazardnú zábavu dostatočne dlho.

Hrajte drahšie online stieracie žreby

Čím drahšie stieracie žreby hráte, tým vyššie sú maximálne výhry. Platí to podobne ako pri hraní výherných automatov. Nie, neznamená to ísť nad svoj nastavený rozpočet a míňať viac. Ale namiesto toho, aby ste investovali do stieracích žrebov 1 € denne počas mesiaca, tak radšej investujte šesťkrát do stieracieho žrebu v hodnote 5 €. Je totiž neuveriteľne nepravdepodobné vyhrať obrovský jackpot na lacnejších stieracích žreboch.

Pozorne čítať pravidlá

Predídete tak sklamaniu v prípade, že prehráte tiket. Existujú pravidlá hry pre každý konkrétny online stierací žreb. Potrebuješ pozorne čítať pravidlá, aby si pochopil ako daný stierací žreb funguje a výplatám.

Hrať viac žrebov z jednej hry

Platí jednoduchá rovnica a to, čím viac online stieracích žrebov zotrieš, tým máš vyššiu šancu na úspech. Ale snaž sa držať v medziach svojho nastavenia rozpočtu. Ďalšou dobrou radou je zamerať sa na jednu hru a nie kúpiť si po jednom žrebe v 10 rozličných hrách. Radšej si kúp 10 žrebov v jednej hre.

Online stieracie žreby zadarmo

Sú výborným riešením pre hráčov, ktorí sa chcú len zabávať a netúžia po závratných výhrach. Tiež skvelý spôsob, ako vyskúšať viac rozličných stieracích hier a nájsť si svojho favorita, teda hru, v ktorej budeš hrať aj za reálne peniaze.