Ako hrať hazardné hry s kryptomenami?

Ako hrať hazardné hry s kryptomenami?

Čoraz populárnejšie sa stávajú v súčasnej dobe kryptomeny. Aj v oblasti hazardných hier a online kasín. Ako hrať hazardné hry s kryptomenami?

6 krokov ako hrať hazardné hry s kryptomenami

Začať s akýmkoľvek hazardným hraním v kryptomenách je rovnako jednoduché ako hrať v akomkoľvek online kasíne so skutočnými peniazmi. Postupujte podľa nižšie uvedených krokov, aby ste sa vyhli akýmkoľvek problémom pri hraní online hier.

 1. Rozhodnite sa, ktoré hazardné hry chcete hrať, ako sú kasínové hry, pokrové stoly a športové stávky. Môžete si tiež vybrať dva alebo všetky tri druhy hazardných aktivít.
 2. Prejdite si najlepšie alebo populárne stránky s krypto hazardnými hrami, ktoré obsahujú hry, ktoré chcete. Venujte veľkú pozornosť poskytovateľovi softvéru a platforme, ktorú používajú. Niektoré stránky majú celý rad kasínových hier od jedného poskytovateľa softvéru, zatiaľ čo iné majú viac ako 100 hier od rôznych spoločností.
 3. Skontrolujte podporované meny na stránke – vyberte si tie, ktoré podporujú rôzne altcoiny, čím získate viac možností, ktorá z nich je dostupná vo vašej oblasti.
 4. Kúpte si bitcoiny alebo iné kryptomeny z miestnej burzy a pošlite ich do svojej online alebo hardvérovej kryptopeňaženky.
 5. Preneste svoje digitálne peniaze do krypto kasína podľa vášho výberu a užite si zážitok.
 6. Nastavte si dvojfaktorové overenie (2FA), aby ste ochránili svoj účet v krypto kasíne a zabránili zločincom v prístupe k vašej digitálnej mene (voliteľné).

Oplatí sa prečítať si aj podmienky a služby online kasína, aby ste vedeli, ako si vybrať svoje výhry. Vzhľadom na volatilitu trhov s kryptomenami si pred premenou digitálnej meny na reálne peniaze skontrolujte kurzy.

Kryptomeny používané pri hazardných hrách v online kasínach

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Litecoin
 • Ethereum
 • Monero

Typy kryptomenových hazardných stránok

 1. Krypto kasína (blackjack, sloty, video poker, kocky, baccarat a podobne)
 2. Krypto stávkové kancelárie (športové stávky a podobne)
 3. Krypto poker (špecializované pokrové herne pre krypto hráčov)