Aj výherné automaty vyžadujú etiketu: Tieto pravidlá skúste dodržiavať (2.)

Aj výherné automaty vyžadujú etiketu: Tieto pravidlá skúste dodržiavať (2.)

Nedávno sme upozorňovali na fakt, že aj výherné automaty v kasíne vyžadujú určitú etiketu a slušné správanie. V prvej časti sme predstavili tri pravidlá a v tejto predstavíme ďalšie.

Etiketa a výherné automaty: Aj tieto pravidlá skúste dodržiavať

Ako na sprepitné pri hraní slotov

Určite viete, že sprepitné patrí k bežnej súčasti života v kasíne. Mnoho zamestnancov kasína závisí na peniazoch prijatých na sprepitnom, aby dokázali vyžiť. Mnoho hráčov uvažuje štýlom, že keď sú nápoje zdarma ZDARMA, tak nemusia čašníčkam alebo čašníkom dávať sprepitné. Opak je pravdou, nezabúdajte na to a uvidíte, o drinky zdarma nebudete mať po celý večer núdzu. V prípade vysokej výhry alebo jackpotu považujeme za dobrý zvyk nechať zamestnancovi obsluhujúcemu výherné automaty nejakú čiastku.

Neseďte pri automate, na ktorom nehráte

Pokiaľ aktívne nehráte nejaký slot, tak naozaj nie je najmenší dôvod na to, aby ste pri ňom sedeli. To platí najmä v prípade, ak je kasíno plné potenciálnych hráčov, ktorí by si daný výherný automat radi zahrali. Pokiaľ celý deň prestojíte na nohách alebo skrátka cítite únavu, poseďte radšej v kasínovom bare ako na stoličku pri slote, ktorý nehráte. Zlým zvykom mnohých hráčov je sadnúť si na stoličku pri slote vedľa výherného automatu, na ktorom hrajú ich priatelia a sledovať ich. Tento nedbanlivý akt odoberá možnosť ostatným hráčom potenciálne hrať ich preferovanú hru. Ak chcete napríklad sledovať, ako si počína váš partner, partnerka alebo kamarát, postavte sa za neho.

Nikoho nebaví, keď mu na krk dýcha cudzinec

Pokiaľ si nájdete v kasíne obľúbený výherný automat a hrá na ňom iný hráč, bude najlepšie ak trpezlivo počkáte v ústraní. Počkajte, pokiaľ sa slot uvoľní alebo si nájdite iný stroj. Nezriedka vám cudzí človek dýcha netrpezlivo na krk, čo pri hraní výherných automatov pôsobí veľmi nepríjemným dojmom. Nerobte to druhým ani vy! Snáď ešte nepríjemnejšie ako spomínané je, keď sa vás iný hráč netrpezlivo vypytuje, ako dlho ešte na danom slote plánujete hrať.