8 znakov, že si profesionálny hazardný hráč (1.)

8 znakov, že si profesionálny hazardný hráč (1.)

Cítiš sa byť profesionálny hazardný hráč? Podľa týchto ôsmich základných znakov zistíš, či ním skutočne si.

Profesionálny hazardný hráč a jeho charakteristické znaky

Disciplína vo všetkých aspektoch tvojho života

Ak momentálne nemáte kontrolu nad svojim životom, potom bude nemožné zvládnuť svoje emócie a vôľu, keď v biznise niečo nepôjde podľa predstáv. Najmä ak s hazardnými hrami práve začínate. Ak dobre rozumiete všetkým aspektom svojho života a dokážete prečkať každú búrku, ktorá vám príde do cesty v dobrých aj zlých časoch. Riadenie nálady a udržiavanie pozitívneho prístupu sú kľúčom k úspechu. Profesionálny hazardný hráč vie, ako vyvážiť svoje emócie a inštinkty, poučiť sa zo svojich prehier a postupom času zlepšovať svoje zručnosti, aby sa v budúcnosti vyhol chybám.

Schopnosť analyzovať seba aj ostatných

Profesionálny hazardný hráč potrebuje dokonale analyzovať seba či ostatných. Analyzovať svoje kroky a chyby, aby dokázal aj z nich vyťažiť čo najviac. Analyzovať správanie protihráčov v pokri, aby vedel správne vyhodnotiť situáciu a podobne.

Nemôžete si dovoliť robiť chyby

Nemôžete očakávať, že vyhráte zakaždým keď hráte a to najmä pokiaľ s hazardnými hrami začínate. Prirodzene, noví hráči spočiatku stratia veľa peňazí aj času, kým zlepšia svoje zručnosti. Profesionálny hráč vie, že aj keď zažíva úspešné obdobie, musí byť pripravený na ťažšie časy. Pretože skôr či neskôr prídu do každého cesty.

Stanoviť si limity stávok a dodržiavať ich

Profesionálny hazardný hráč vie, že si nemôže len tak z rozmaru dovoliť staviť viac, ako môže prehrať. Nenechajú sa vtiahnuť do hazardu natoľko, že všetko ostatné nechávajú bokom. Najlepšia vec, ktorú môžete hneď na začiatku urobiť je nastaviť si prísny rozpočet a limity a držať sa toho bez ohľadu na to, čo sa stane. Bankroll manažment je najdôležitejšia zručnosť na ceste stať sa profesionálnym hazardným hráčom.

TU nájdete štyri lekcie, ktoré vás môže naučiť profík v hazarde.