8 vecí, ktoré vám kasíno budú pripomínať navždy

8 vecí, ktoré vám kasíno budú pripomínať navždy

Plánujete trip za hazardom a zábavou do nejakej atraktívnej destinácie? Potom nezabudnite odložiť nejaké predmety na pamiatku. Týchto 8 vecí vám kasíno budú pripomínať navždy.

Balíček kariet

Mnohé kasína sa rozhodli predávať balíčky vyradených kariet zákazníkom. Tento artefakt je špičkovým zberateľským kúskom. Predstavte si, že máte doma na poličke balíček kariet z nejakého kasína zo Stripu v Las Vegas.

Žetóny

Kasínové žetóny patria medzi najobľúbenejšie zberateľské predmety medzi fanúšikmi hazardu. Žetóny v jednotlivej hodnote sú farebne rozlíšené. „Fajnšmekri“ si zadovážia žetóny viacerých farieb, kvôli rozmanitosti. Ak chcete ušetriť, voľte tie v najnižšej hodnote.

Strategická karta

Strategická karta sa používa napríklad pri hraní v blackjacku. Je to výborná pomôcka pre hráčov, ktorá znižuje výhodu kasína. Na tejto pomôcke sú rozpísané všetky ruky v blackjacku a optimálne riešenia, ako pri nich reagovať. Strategické karty stoja len pár eur. Pomôžu vám pri hre a ostanú vám ako zberateľský kúsok.

Bejzbalové čiapky

Najmä v Amerike tradičný prvok oblečenia mužov. Pri návšteve rôznych kasín si môžete zabezpečiť rôzne bejzbalové čiapky. Máte možnosť ich pravidelne nosiť alebo si ich doma vystaviť ako pamiatku na kasíno.

Ďalšie artefakty, ktoré vám skvele pripomenú kasíno, ktoré ste navštívili

Kľúčenky

Prívesky na kľúče sú perfektným a lacným spôsobom, ako získať nejaké pamätné artefakty na vašu návštevu kasína.

Kľúče od izby

Mnoho hráčov zbiera karty, ktorými si otvárajú svoje hotelové izby pri návšteve kasínových rezortov. Dokonca si na tieto karty zvyknú aj písať dátum svojej cesty. Tiež zaujímavý zberateľský kúsok, čo poviete?

Hracie kocky

Čo viac môže symbolizovať hazard a kasíno, ak nie hracie kocky? Mnohé kasína dokonca predávajú svoje použité kocky a z tých na vás doslova dýcha punc histórie. Kocky s názvom či logom kasína sú skvelým zberateľským prvkom do vášho gamblerského archívu.

Fotografie

Najlepší spôsob, ako uchovávať svoje spomienky. Keď sa pozriete na fotku, okamžite sa vám vynoria zážitky a udalosti s tým spojené. Len je potrebné rešpektovať nariadenia jednotlivých kasín. Nie všetky majú povolené vo vnútri robiť fotografie. Preto si radšej spravte foto pred kasínom alebo vo vstupnej hale.