8 vecí, ktoré každý dealer v kasíne neznáša (2.)

8 vecí, ktoré každý dealer v kasíne neznáša (2.)

Pokračujeme v predstavovaní vecí, ktoré každý dealer v kasíne neznáša. Ak chcete mať z pohľadu hráča s dealerom dobrý vzťah, určite sa im vyhnite!

Hráčov „závislákov“

Závislosť na hazardných hrách je pomerne častý a veľmi nebezpečný problém. Mnoho hráčov dokonca končí na liečení. Dealer je s nimi často v kontakte a pohľad na to, koľko pravidelne utrácajú peňazí v kasíne, je bolestivý. Je to ako vzťah medzi barmanom a alkoholikom. Dealer nechce, aby závislí hráči stratili svoje domovy, rodiny, peniaze. Ale zároveň nemá „páky“ a prostriedky na to, ako im v sebazničujúcom konaní zabrániť.

Hráčov neustále vyfukujúcich dym

Dealeri nemajú averziu voči samotným fajčiarom pri stole, ale vadia im hráči neustále vyfukujúci do nich dym. Dobrá rada, ak si chcete udržať nekonfliktné vzťahy s hráčmi aj dealerom znie, vyfukujte dym priamo nad svoju hlavu. To udrží cigaretový dym mimo tvárí ostatných. Aj keď je dealer fajčiar, určite neocení neustále pasívne fajčenie a dym cudzích ľudí vo svojej tvári.

Ani toto dealer v kasíne neocení

Nadmerné flirtovanie

Týka sa to najmä žien – dealeriek. Mnoho hráčov si hranie mýli so zoznamkou. Áno, nezáväzné konverzácie, úsmevy, lichôtky, pohľady z očí do očí, patria k hre, najmä pokiaľ je dealerom atraktívna žena. Nadmerné flirtovanie či až obťažovanie môže ísť dealerom poriadne na nervy.

Nafúkaných hráčov

Hulváti, aroganti či nafúkanci, teda hráči, ktorých neznášajú všetci ostatní pri stole, vrátane dealera. Na nikoho takýmto správaním v kasíne neurobíte dojem, skôr si zarobíte na poriadnu hanbu. Sťažovanie sa na to, že limity stola sú príliš nízke alebo vychvaľovanie sa so svojimi peniazmi, to žiadny dealer v kasíne nemá rád.

Ako si vybrať správny stôl v kasíne? Dozviete sa TU.