8 vecí, ktoré každý dealer v kasíne neznáša (1.)

8 vecí, ktoré každý dealer v kasíne neznáša (1.)

Aby sa hazardní hráči dokázali vyhnúť konfrontácii, tomuto by sa mali vyhnúť. Predstavíme vám veci, ktoré každý dealer v kasíne neznáša.

Zlé správanie pri stole

Nedostatočná etiketa hazardných hráčov pri stole drvivú väčšinu dealerov nenechá chladnými. Absencia základnej slušnosti, agresívne, drzé či urážlivé správanie nemajú miesto v kasíne. Vžite sa do ich kože. K enormnej pracovnej záťaži si pridajte nevhodné správanie zákazníkov. Udržali by ste si chladnú hlavu? Dealer je podstatne ústretovejší voči hráčom, ktorí sa správajú slušne.

Ignorácia prepitného

Kasína sú navrhnuté okolo pohostinského a zábavného priemyslu. Znamená to, že príjem zamestnancov v prvej línii je závislý od prepitného zákazníkov. Ukážte dealerovi uznanie za tvrdú prácu, ktorú odvádza a dajte mu prepitné bez ohľadu na to, či vyhrávate alebo prehrávate. Rozhodne to ocení!

Každý dealer v kasíne neznáša aj toto

Hráčov obviňujúcich iných zo svojich prehier

Naozaj existujú hráči, ktorí zo svojich prehier začnú obviňovať iných. Nezamyslia sa nad tým, že v kasíne funguje výhoda (house edge), že nemajú žiadny finančný manažment a manipulujú so stávkami náhodne, že zbytočne stíhajú prehry. Vylievajú si svoju zlosť na iných, obviňujú ich zo svojich strát. Vyzerajú ako kreténi a týchto hráčov neznášajú iní hráči ani dealeri. Tí nezriedka tiež čelia obvineniam a útokom hráčov.

Opitých hráčov

Každý dealer vám potvrdí, že mať opitého hráča pri stoje je doslova prekliatie. Pracovnou úlohou dealerov je efektívne a dynamické udržiavanie hry v pohybe na základe dodržiavania stanovených pravidiel. Okrem toho, majú za cieľ udržiavať zábavu hostí a pozitívnu atmosféru pri stole. Toto všetko môže narušiť opitý hráč a jeho správanie. Zdržiavajú hru, rušia ostatných, nedodržiavajú pravidlá,… Skrátka nočná mora.

Signály, že hráte hazardné hry nesprávne TU.