8 dôvodov, prečo je lepšie hrať kasínové hry ako lotérie (2.)

8 dôvodov, prečo je lepšie hrať kasínové hry ako lotérie (2.)

V prvej časti sme vám predstavili štyri dôvody, pre ktoré je lepšie hrať kasínové hry ako lotérie. V druhej časti si rozoberieme ďalšie štyri!

Šialená výhoda domu pri lotériách

Kasínové hry majú house edge, výhodu domu alebo kasína. Vyjadruje sa percentuálne a znamená to, koľko percent z vkladov hráčov pripadá pre kasína v priemere. Čím vyššie percento, tak tým horšie pre hráčov. Ale v kasínových hrách existujú metódy, ako účinne túto výhodu domu alebo kasína znižovať. Či už v blackjacku použitie základnej stratégie alebo počítanie kariet. Alebo výber správneho stola pri rulete. Z pohľadu kasínových hier majú najväčší house edge, výhodu pre kasína výherné automaty. Ale lotérie sú na tom pre hráčov ešte omnoho horšie. Napríklad populárna hra Keno má výhodu pre spoločnosti až 20 %. Väčšina lotérií si ponecháva až 50 % z každého odohraného eura. Ešte stále myslíte, že hrať lotérie je dobrá voľba?

Zábava pre každého

Kasína v modernej dobe neprinášajú len kvalitné hazardné hry. Ale sú komplexným zážitkom v podstate pre každého. O milovníkoch hazardu sa nemusíme baviť. Ale ak vás nudí hazard alebo si chcete od hier trochu vyvetrať hlavu, v kasínových rezortoch nájdete špičkové reštaurácie, nočné kluby a bary alebo perfektný wellness. Máte radi umenie? Koncerty či vystúpenia najväčších hviezd sú vám k dispozícii. Ste na výlete s rodinou? Navštívte vodné parky alebo zábavné parky, ktoré sú častokrát súčasťou kasínových rezortov.

Ďalšie dôvody, pre ktoré je lepšie hrať kasínové hry ako lotérie

Neexistuje žiadny systém ako znižovať výhodu domu

Niektorí hráči preferujúci lotérie tvrdia, že majú systém ako zvyšovať svoje šance vyhrať. Evidujú rôzne tabuľky, prepočty, čísla, ktoré padali v minulosti a podobne. Nič podobné ale nefunguje.

Aj v kasíne sa dá poriadne zbohatnúť

Zástancovia lotérií budú argumentovať, že kasínové hry neposkytujú možnosť vyhrať za 2 eurá 200 miliónov eur. Iste, to určite nie. Ale aká je pravdepodobnosť, že sa vám takáto výhra podarí? Navyše aj v kasínach nájdete hry s vysokými možnými výhrami. Jackpoty vo výherných automatoch sú obrovské alebo určite ste zachytili najlepších hráčov pokru, ktorí zarábajú hraním ťažké milióny.