7 tipov, ako vyťažiť maximum z hrania v online kasíne (2.)

7 tipov, ako vyťažiť maximum z hrania v online kasíne (2.)

V prvej časti sme vám predstavili tri tipy, ako vyťažiť maximum z hrania v online kasíne. V druhej časti si priblížime ďalšie štyri.

Ďalšie tipy, ako vyťažiť maximum z hrania v online kasíne

Hrajte iba hry, ktoré poznáte a máte radi

Držte sa hier, ktoré viete hrať. Ktoré máte radi, ktoré dobre poznáte. Ak sa chcete naučiť hrať v online kasíne novú hru, je to skvelé, vystúpili ste zo svojej komfortnej zóny. Ale učte sa ju hrať zadarmo. Väčšina kasín disponuje v súčasnosti touto možnosťou.

Nestávkujte tam, kde je to pre vás neznáme

Nadväzuje na predošlý bod. Možno poznáte blackjack, ale nie ste oboznámení so všetkým, čo táto hra prináša. Napríklad poistenie. Na prvý pohľad sa tvári, ako skvelá pomoc pre hráča. V skutočnosti je to „pasca“ na hráčov a ich bankroll. Nechoďte do stávok, v ktorých nemáte úplne jasno.

Využite bonusy a zvýšte svoj bankroll

Využite naplno vstupné bonusy jednotlivých online kasín a svoj bankroll posuniete na novú úroveň. Prečítajte si však veľmi pozorne podmienky, ktoré jednotlivé kasína vypisujú na pripísanie bonusov. Nič nie je zadarmo. To majte na pamäti.

V online kasíne hrajte len mentálne aj fyzicky oddýchnutí

Internetové herne prinášajú väčší komfort pre hráčov. Ale je to niekedy dvojsečná zbraň. Pri väčšom pohodlí máme niekedy tendenciu viac poľaviť v ostražitosti či ignorovať známky únavy. Nehrajte unavení, nahnevaní či pod vplyvom alkoholu alebo iných omamných látok. Vyšlo by vás to príliš draho.