7 tipov, ako vyťažiť maximum z hrania v online kasíne (1.)

Hranie v online kasíne naberá na popularite medzi hráčmi po celom svete. Toto sú tipy, ako z neho vyťažiť maximum. V prvej časti vám predstavíme tri z nich. V druhej zvyšné štyri.

Tipy ako vyťažiť maximum z hrania v online kasíne

Nájdite si to najlepšie pre seba

Nie je to tak dávno, čo bolo skutočnou výzvou nájsť seriózne online kasíno. Vyberajte kasína, ktoré majú dobrú povesť  a sú licencované. Pred registráciou sa ubezpečte, že vybrané kasíno ponúka hry, ktoré obľubujete a má pravidlá, ktoré vám vyhovujú. Otestujte si zákaznícku podporu kasína, čítajte recenzie ostatných užívateľov.

Vytvorte si pokojné prostredie, v ktorom je možné sústrediť sa

V kamennom kasíne sa hráč dokáže častokrát lepšie sústrediť na hru ako doma pri hraní online. Ak deti behajú po dome a pýtajú si niečo každé tri minúty či sa rozprávate s partnerkou čo si dáte na večeru, môže to znamenať kľúčovú stratu sústredenia, ktorá vás môže vyjsť poriadne draho. Ubezpečte sa, že vás pri hraní  nebude nič vyrušovať.

Staňte sa majstrom money managementu

Správa vášho kapitálu je kľúčovým aspektom pre úspech. V prvom rade si stanovte prísne limity výhier a prehier, ktoré budete dôsledne dodržiavať. Pri každom hraní v internetovom kasíne používajte len malé percento z vášho celkového kapitálu, 1-3 % sú optimálne. To si ale vyžaduje značný bankroll.

Na odľahčenie si tiež môžete prečítať 10 zábavných faktov o online kasíne.