6 znakov, že bonus v online kasíne je bezcenný

6 znakov, že bonus v online kasíne je bezcenný

Bonus v online kasíne je skvelá vec, keď vieš, ako ho správne využiť a aké má mať parametre. Týchto 6 znakov ti jasne napovie, že je bezcenný!

6 znakov, že bonus v online kasíne je bezcenný

Požiadavky na vysoké stávky

Najdôležitejšie čo potrebuješ zistiť je, aké požiadavky na stávky bonus v online kasíne na svoje uvoľnenie vyžaduje. Uveďme si príklad. Online kasíno ponúka 100 % bonus v hodnote 1 000 eur. Vložíš 800 eur, čím sa kvalifikuješ na získanie bonusu 800 eur. Vyžaduje sa však pretočenie 40 x výšky kvalifikovaného bonusu. V tomto prípade 40 x 800 = 32 000 eur. Toľko musíš pretočiť na stávkach, aby si získal bonus 800 eur. Požiadavka na 40 x pretočenie je štandardná, všetko menej pre 100 % bonus je skvelé a všetko viac je dosť zlé a signalizuje to, že bonus je bezcenný.

Neférové podmienky

Pretočenie nie je jedinou podmienkou, ktorú musíš splniť, ak chceš získať bonus v online kasíne. Pred výberom peňazí musíš splniť aj množstvo ďalších podmienok.

  • Bonus si musíš uplatniť v určitom časovom stanovenom rámci
  • Pretočenie musíš stihnúť v určitom časovom stanovenom rámci
  • Vklady cez internetové peňaženky (Neteller, Skrill,…) nespĺňajú požiadavky na získanie bonusov
  • Uvítací bonus možno získať len raz

a podobne…

Dávajte si pozor na to, aby ste nenatrafili na online kasíno, ktoré v tomto smere ponúka neférové podmienky. Napríklad vysoké požiadavky na pretočenie v kombinácii s krátkou časovou lehotou.

Obmedzenia hier

Bonus v online kasíne možno niekedy získať len prestávkovaním požadovaného množstva finančných prostriedkov na vopred určených hrách. Maj na pamätí, že kasína zvyčajne vyberajú tie s najmenej výhodným RTP z pohľadu hráčov. Preto si daj na toto dobrý pozor!

Nejasné zmluvné podmienky

Kasína by sa vás nikdy nemali pokúšať oklamať svojimi zmluvnými podmienkami. Namiesto toho by stránky s podmienkami mali jasne uvádzať, čo je a čo nie je prijateľné pri plnení požiadaviek na stávkovanie. Niektoré nepoctivé online kasína však zámerne sťažia čitateľnosť ich podmienok. Pritom môžu len poukázať na jeden zo svojich nejasných výrazov ako dôvod na nevyplatenie bonusu. Dobrým pravidlom je nikdy nesiahnuť po ponuke s nerozlúštiteľnými podmienkami. Ak nerozumiete aspoň jednému výrazu, mali by ste sa tomu úplne vyhnúť.

Nízke percentá uvítacích bonusov

Natrafiť na uvítací bonus vo výške 150 % do výšky napríklad 1000 eurového vkladu pri podmienke 40x pretočenia je výborné. Ale problém môže nastať, keď online kasína stupňujú výšku percent uvítacích bonusov do viacerých úrovní. Napríklad prvý vklad má nárok na 100 % bonus do výšky 1000 eur, druhý vklad má nárok na 75 % bonus v hodnote do 1000 eur a tretí vklad má nárok na 50 % bonus do výšky 1000 eur. V tomto prípade je lepšie hľadať jeden bonus v online kasíne v hodnote 100 % do potrebnej výšky a s prijateľným objemom pretočenia.

História sťažností a zlé recenzie na online kasíno

Ďalšia červená vlajka týkajúca sa bonusovej ponuky v online kasíne je, keď sa samotné kasíno topí v sťažnostiach. Takéto sťažnosti môžete nájsť na fórach a prostredníctvom recenzií kasín. Takéto zdroje vám poskytnú relevantné informácie o tom, ktoré online kasíno má neprimerané bonusové podmienky, nejasné podmienky, slabé služby zákazníkom a problémy s platbou načas.

Poznanie týchto problémov vopred vám môže pomôcť vyhnúť sa plytvaniu časom a peniazmi v neférovom kasíne. Môžete tiež použiť recenzie a fóra, aby ste našli dobré online kasína a okamžite začali získavať bonusy.