6 vecí, ktoré musíš o kasíne vedieť

6 vecí, ktoré musíš o kasíne vedieť

Toto je šesť vecí, ktoré musíš o kasíne vedieť. Ak patríš k milovníkom hazardu, tak je to pre teba doslova povinné čítanie.

6 vecí, ktoré musíš o kasíne vedieť

Minimálny vek

Asi to málokoho prekvapí, ale pri vstupe do kasína existuje minimálny vek. Líši sa podľa jednotlivých krajín, lokalít, kasín. Väčšinou je to 18 rokov, v niektorých častiach Ameriky od 21 rokov. Keď idete hrať do kasína, nezabudnite si doklad totožnosti.

Zábava

Hazardujete a riskujete peniaze, ale v skutočnosti ide o zábavný priemysel. Tejto definície sa držte zakaždým, keď vstúpite do kasína. Je to zábava. Takže neriskujte mesačné školné, mesačnú výplatu  a podobne. Riskujte len nejaké bočné peniaze, ktorých strata vás až tak nezabolí.

Kasíno platí za hranie

Vedeli ste, že kasína platia za hranie? V online kasíne podľa počtu vsadených financií dostávate nejaké bonusy, v kamenných kasínach to môžu byť rôzne darčeky. Pri príchode do nového kasína sa zaujímajte o klubovú kartu, zíde sa vám.

Drinky nie sú zdarma

Mnohé kasína ponúkajú drinky zdarma (takmer každé v štáte Nevada v USA), s konzumáciou alkoholu buďte napriek tomu opatrní. Alkohol znižuje zábrany, strácate zdravý úsudok, viac riskujete a v konečnom dôsledku vás zadarmo vypitý alkohol môže stáť pekelne veľa peňazí. Toto by ste o kasíne mali určite vedieť. Myslíte, že kasína drinky zdarma ponúkajú z dobrosrdečnosti?

Kasíno má výhodu

Kasína majú výhodu v každej hre. Takže sa nečudujte, že im občas poriadne ide karta 🙂 Skúste hodiť mincou a uvidíte, ako často po sebe dokáže padnúť jeden symbol. Šesť alebo sedemkrát pravidelne.

Na hranie v kasíne máte všetok čas sveta

Najviac prehliadaný fakt o kasíne. Nemusíte prehrať každý cent, ktorý máte práve vo vrecku. Nemusíte sa každý večer snažiť o maximálnu výhru. Kasína sú otvorené nepretržite. Keď cítite únavu alebo hlad, keď máte iné povinnosti, neriešte, proste choďte preč. Nezničte si život nerozvážnym hraním. Ide o príležitostnú zábavu. Naučte sa prestať, či už vyhrávate alebo prehrávate.