6 otázok, z ktorých sú už dealeri v kasínach znechutení

6 otázok, z ktorých sú už dealeri v kasínach znechutení

Predstavíme vám otázky, z ktorých sú už dealeri v kasínach znechutení a unavuje ich na ne odpovedať. Schválne, používate ich aj vy?

6 otázok, z ktorých sú už dealeri v kasínach unavení

Ako dlho ste dealerom v kasíne?

Mnoho hráčov sa dlhé ticho pri stole snaží prelomiť a nadväzuje rozhovor s dealerom. Najbežnejšou otázkou je Ako dlho robí dealera v kasíne? Otázka je to úplne neškodná, no berte do úvahy, že sa to dealera neustále pýta množstvo hráčov. Navyše väčšina ďalšieho rozhovoru po tejto otázke vedie do slepej uličky.

Dávajú vám hráči zvyčajne dobré prepitné?

Rovnako ako čašníci či barmani, aj dealeri v kasíne sú závislí od prepitného. Tvorí značnú časť ich príjmu, nezabúdajte na to. Otázka na to, aké prepitné zvyčajne dealer dostáva je pomerne osobná. Ako keby sa vás cudzí človek pýtal na vašu výplatu.

Akú najväčšiu výhru videl vyhrať?

Nečudujte sa, ak sa po položení tejto otázky dealerovi stretnete s hlbokým povzdychom a strohou odpoveďou. Pravdepodobne nie ste prvý ani posledný, kto mu ju položil.

Hazardujete tu aj počas vašich dní voľna?

Je prirodzené myslieť si, že barman obľubuje drinky rovnako ako dealer v kasíne obľubuje hazard. Predpoklad je to síce logický, no nie vždy aj správny. Faktom je, že dealeri zvyčajne majú zakázané hrať v kasíne, v ktorom pracujú.

Čo je najhoršou súčasťou vašej práce?

Negatívne naladení ľudia alebo opití nikdy neurobia dobrú atmosféru pri stole. Nie je úplne najvhodnejšie pýtať sa dealera na najhoršiu súčasť jeho práce. Ak odpovie pravdivo, je to dosť pravdepodobne neprofesionálne. Ak bude vyhýbať, bude to nepríjemné pre človeka, čo sa pýta.

Kedy sa vráti druhý dealer?

Dealeri sa často striedajú pri stoloch. Je to kvôli náročnosti práce, aby zostali svieži a v strehu. Buď sa hráč zamiluje do nového dealera alebo sa mu po zmene prestane dariť a berie to ako určitú formu prekliatia. Aj keď, samozrejme, dealer nijako výsledky v hre neovplyvňuje. No začne dostávať otázky na to, kedy sa vráti druhý dealer?

Prečítajte si o najlepších filmoch s tematikou kasína a hazardných hier TU.