6 nevýhod hracích automatov, na ktoré treba pamätať (2.)

Pokračujeme v zozname nevýhod hracích automatov. V druhej časti vám objasníme ďalšie tri dôvody, prečo nie sú z pohľadu hráčov práve najvýhodnejšou alternatívou.

Ďalšie nevýhody hracích automatov

Komplikované výherné línie

Môže to byť subjektívne. Ale mnoho hráčov sa sťažuje na komplikovanosť výherných línií súčasných hracích automatov. Kedysi mali hracie automaty tri valce a tri alebo deväť výherných línií. V súčasnosti je to podstatne komplikovanejšie a neprehľadnejšie.

Klamlivé marketingové stratégie

(Nielen) pri výherných automatoch si dávajte obrovský pozor na klamlivé marketingové stratégie, ktoré či už online kasína alebo kamenné kasína zvyknú vo väčšej či menšej miere používať.

Bonusy nikdy nie sú dostatočne dobré

Všetky bonusy automatov majú niečo spoločné. Žiadny automat nie je v tomto ohľade nikdy dosť dobrý. Bonus na hracom automate je dobrý iba preto, že vám umožňuje hrať dlhšie, ako by ste mohli, ak by ste bonus nemali. Bonusy na automatoch nerobia nič, aby vám pomohli vyhrať. To neznamená, že by ste mali prestať prijímať bonusové ponuky automatov. Opak je pravdou. Pri každej hre na hracích automatoch by ste mali používať bonusy. Len nečakajte, že vám skutočne pomôžu vyhrať.

Aby ste neprehrali veľa peňazí v kasíne, určite si nezabudnite prečítať aj náš článok o najhorších návykoch hráčov výherných prístrojov.