6 nevýhod hracích automatov, na ktoré treba pamätať (1.)

6 nevýhod hracích automatov, na ktoré treba pamätať (1.)

Predstavíme vám šesť nevýhod hracích automatov, ktoré by ste pri každej návšteve online alebo kamenného kasína mali mať na pamäti. V prvej časti predstavíme tri z nich.

Nevýhody hracích automatov

Hrá sa príliš rýchlo

Väčšina hazardných hráčov sú „akční feťáci“, to znamená milovníci akcie, ktorí nechcú na nič čakať. Stlačením tlačidla „Spin“ roztočíte koleso na hracích automatoch a akcia je tu. Automaty ale majú mizerné percento návratnosti vkladov. V mnohých prípadoch majú najhoršiu návratnosť spomedzi všetkých hier v kasíne. Na hracích automatoch sa hrajú jednotlivé hry príliš rýchlo a pri mizernom percente návratnosti to znamená, že veľmi rýchlo prídete o svoje peniaze. Ak chcete znížiť straty na automatoch, musíte znížiť množstvo peňazí, ktoré ste do automatov vložili.

Nedostatočné jackpoty

Jediným spôsobom, ako vyhrať pri hraní hracích automatov je trafiť aspoň jeden jackpot a nielen prekryť všetky predošlé straty, ale aj získať nejaký zisk. Znie to ako dobrý plán, ale problém je, že je zriedkavé trafiť jackpot akejkoľvek úrovne. Faktom je, že na hracích automatoch nie je dosť vysokých jackpotov. Aj keď veľa výherných automatov má jackpoty, väčšina z týchto jackpotov nie je dostatočne veľká na to, aby boli ziskové, ak máte to šťastie, že trafíte čo i len jeden z nich.

Hrozná návratnosť

Návratnosť pri hraní na hracích automatoch je jedna z najhorších v kasíne. Jedinou hrou s horšou návratnosťou je keno, ktoré už väčšina kasín ani nemá v ponuke. Každá iná dostupná kasínová hra má lepšiu návratnosť ako hrací automat, taká je realita, na ktorú treba pamätať. Tieto hry v kasíne majú lepšiu percentuálnu mieru návratnosti ako hracie automaty a oplatí sa ich hrať viac: francúzska ruleta, baccarat, craps, video poker a blackjack.