6 najviac osvedčených rád, ako byť úspešný v kasíne

6 najviac osvedčených rád, ako byť úspešný v kasíne

Zozbierali sme šesť rád, ktoré vám najviac pomôžu v tom, ako byť úspešný v kasíne.

6 najviac osvedčených rád, ako byť úspešný v kasíne

100 % sústredenie na manažment kapitálu

Nezáleží na tom, či máte kapitál na hazard vo výške 100 eur alebo 1 milión eur. Potrebujete ho správne manažovať. Zlé hospodárenie s peniazmi vás v kasíne zruinuje.

Vyhnúť sa míňaniu peňazí na výherných automatoch

Výherné automaty prinášajú kasínam viac peňazí, ako ktorákoľvek iná hra. Prečo? House edge, resp. výhoda kasína je pri výherných automatoch viac ako 11 %!

Využiť základnú stratégiu pri blackjacku

Presným opakom automatov je blackjack. Výhoda kasína je len 2 % pri výplatnom pomere 3:2. V priemere si kasíno za každých 100 eur, ktoré stavíte, nechá len 2 eurá. Ak použijete základnú stratégiu (tabuľku, v ktorej sú rozpísané všetky optimálne možnosti, ako zahrať ruku pri danej kombinácii kariet), znížite house edge na 0,5 %.

Poznať house edge pri každej hre v kasíne

Obrovskou chybou je sadnúť si za stôl a hrať hru, pri ktorej ani neviete, akú výhodu má kasíno oproti hráčom. Jedna z najdôležitejších vecí, ktoré je potrebné dodržiavať, ak chceš byť úspešný v kasíne.

Stať sa nadpriemerným hráčom pokru

Poker je hra, v ktorej je house edge/výhoda kasína nulová. Pretože hráte proti iným hráčom. Môžete sa presadiť svojimi zbraňami. Ak sa stanete nadpriemerným hráčom, vaše zisky budú obrovské. Pracujte na svojej pokrovej hre, až kým nebudete nadpriemerne dobrý. Potom vyhľadávajte stoly so slabšími hráčmi a dosiahnete dobré zisky.

Naháňaním strát v ústrety bankrotu

Kasína využívajú množstvo psychologických trikov. Jedným z nich je tendencia hráčov po prehrách iracionálna snaha okamžite straty vrátiť späť. Z toho plynú nelogické, zbrklé rozhodnutia, ktoré iba prehlbujú stratu. Ak chceš byť úspešný v kasíne, nikdy neprenasleduj svoje straty!

O najbežnejších psychologických pasciach kasína si môžete prečítať TU.